Kanada Tsuuga eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1572

Kanada tsuuga eeterlik õli

Koostis: kanada tsuuga (Tsuga canadensis) eeterlik õli

Tooraine: okkad, oksad

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Tootjamaa: USA

L/940€

9,40 €

Kanada tsuuga

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: puidune, värskendav, tugev, terav

Noodimääratlus: tipp-keskmine

Sobib hästi kokku: seeder, piparmünt, mänd, kadakamari, küpress, kummel, lavendel, sidrun, rosmariin, tüümian

Kanada tsuuga kasvab peamiselt Põhja-Ameerika idaosas ja kuulub männiliste sugukonda. Omadustelt sarnaneb paljuski teiste okaspuude eeterlike õlidega. Omadustelt on see eeterlik õli antiseptiline, stimuleeriva toimega, sobib suurepäraselt erinevate puhastusvahendite ja seepide koostisesse, leilivette ja külmetushooajal koduseks abivahendiks hingamisteede toetamiseks.

Saunas kasutamine

Lisa paar tilka eeterliku õli leilivee sisse enne kerisele viskamist ja saunas lõõgastumine võib alata Kuna iga inimene on erinev, siis parima koguse mida leilivette lisada saab igaüks ise teada läbi katsetamise.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse 3-5 tilka eeterlikku õli ning lase sel ruumis lennelda. Kanada tsuuga eeterlik õli on mõnusa maalähedase aroomiga ja võib aidata meelel keskenduda ja rahulikumaks muutuda. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Puhastusvahendina

Lisa mõned tilgad kanada tsuuga eeterlikku õli oma meelepärase puhastusvahendi hulka, et kodu koristamisel võiks tuba täituda mõnusa puiduse aroomiga Samuti sobib suurepäraselt vanade jalanõude lõhna neutraliseerimiseks, lihtsalt tilguta mõned tilgad jalanõu sisse ning lase läbi öö seista.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide ee