Greip eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1568

Greibi eeterlik õli

Koostis: greibi (citrus paradisi) eeterlik õli

Tooraine: koored

Tootmismeetod: külmpress

Suurus: 10ml

Tootjamaa: USA

L/940€

9,40 €

Greip

Aroomi tugevus: keskmine

Lõhn: tsitruseline, mõru, värske

Noodimääratlus: tipunoot

Sobib hästi kokku: tsitronella, geraanium, jasmiin, kadakas, neroli, mõru apelsin, vanill

Greibi eeterlik õli on tõeliselt värskendav ja tugeva tsitruse aroomiga. Tänu oma värskusele aitab luua meeleselgust ja paremat keskendumist. Kasutatakse külmetushaiguste puhul, söögiisu vähendamiseks, tselluliidivastastes kreemides, rasuse naha ja akne puhul, stressiga toimetulekuks ja lõõgastumiseks.

Nahahooldus

Sega greibi eeterlik õli ja baasõli kokku ja kanna hoolt vajavale piirkonnale. Greibi eeterlik õli on toniseeriva toimega, aitab võidelda ekseemi, psoriaasi ja teiste nahaprobleemidega.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse soovitud kogus greibi eeterlikku õli ja lase sel ruumis lennelda. Greibi eeterlik õli aitab leevendada väsimust, närvilisust ja stressi. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Ohutus

Külmpressitud greibi eeterlik õli on fototoksiline (reageerib päikesevalgusega ning võib ärritada nahka) ja seda kasutades peab olema ettevaatlik. Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.