Eukalüpt eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1566

Eukalüpt eeterlik õli

Koostis: eukalüpti (eucalyptus globulus) eeterlik õli

Tooraine: lehed

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Sertifikaat: Cosmos organic

Tootjamaa: Hiina

L/940€

9,40 €

Eukalüpt

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: puidune, värskendav, tugev,

Noodimääratlus: tipp-keskmine

Sobib hästi kokku: seeder, piparmünt, mänd, kadakamari, küpress, kummel, lavendel, sidrun, rosmariin, tüümian

Eukalüpti eeterlik õli on üks tuntumaid ja laialt kasutatavaid õlisi. Kahjuks segadakse ja võltsitakse seda õli palju suure nõudluse tõttu. Seepärast on meie valikus olevad eukalüpti eeterlikul õlil Cosmos organic sertifikaat tõestamaks selle naturaalset päritolu.

Eukalüpti eeterlikku õli kasutatakse külmetushaiguste sümptomite leevendamiseks, meeleolu tõstmiseks, erinevate nahaprobleemide korral ja suuhügieenis. Loomulikult on tegu ka suurepärase saunaaroomiga.

Saunas kasutamine

Lisa paar tilka eeterliku õli leilivee sisse enne kerisele viskamist ja saunas lõõgastumine võib alata  Kuna iga inimene on erinev, siis parima koguse mida leilivette lisada saab igaüks ise teada läbi katsetamise.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse 3-5 tilka eeterlikku õli ning lase sel ruumis lennelda. Eukalüpti eeterlik õli on stimuleeriva toimega ja võib aidata meelel keskenduda ja rahulikumaks muutuda. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest