Asuriit Malahhiidis hõbe 925; 11.3g

Tootekood: kiy338

5cm

82,00 € 57,40 €

Asuriit

Juhin psüühilist ja intuitiivset arengut. Sunnin hinge liikuma valgustatuse suunas. Puhastan ja stimuleerin kolmandat silma ja häälestan Sind vaimsele juhtimisele. Aitan kergesti ja ohutult sooritada kehaväliseid rände. Tõstan teadlikkuse kõrgemale tasandile ja annan suurema kontrolli vaimse avanemise üle. Kergendan meditatiivsesse ja kanaldamise seisundisse sisenemist. Olen võimas tervendav kivi, hõlbustan mõtete ja emotsioonide kehalise mõju psühhosomaatilist mõistmist. 

Loon selget arusaamist ja uusi perspektiive ning avardan meelt. Vabastan pikaaegsed blokid suhtluses ja ergutan mälu. Esitan väljakutse Sinu reaalsusetajule ja lasen vabaks programmeeritud uskumustesüsteemid, et liikuda tundmatusse ilma hirmuta, jõuda sügavama taipamise ja uue reaalsuseni. Seeläbi kerkivad vanad uskumused teadlikku meelde, et saaksid nende tõesust kontrollida.

Emotsionaalselt vabastan Sind stressist, liigsest muretsemisest, kurbusest ja leinast, luban emotsioonidesse rohkem helgust. Selle läbi lahustan hirmu ja foobiad ning annan mõistmise, miks need üldse on tekkinud. Aitan rahustada inimest, kes kipub närvilisuse tõttu liiga palju rääkima ja julgustan seda, kes hoidub ennast avamast. 

 

 

Hõbe

 

Olen armastuse ja rahu kristalliline metall. Peegeldan inimese hinge, luban endasse vaadata ilma kriitikata. Olen seotud Kuu energiatega, suurendan Kuu mõjusid. Loon ühenduse sisetunnete ja intuitsiooniga. Aitan mõista, et naiselik jõud pole nõrgem kui mehelik, see on lihtsalt teistsugune ja austust väärt. Suurendan kristallide energiaid. Olen kaitsev kivi, eriti reisi ajal. Hoian endas jumalanna tarkus ja tugevust. 

 

Malahhiit

Olen võimas kivi ja minu kasutamine nõuab ettevaatust. Kõige parem oleks juurde kutsuda kogenud kristalliterapeut. Olen toksiline kivi ja mind tuleks kasutada ainult poleerituna. Minust tehtud eliksiiri tohib kasutada ainult välispidiselt või valmistada seda kaudsel meetodil, selleks pane mind klaasanumase ja viis see siis allikavette nii, et kivi ei satuks kokkupuutesse veega. 

Võimendan nii positiivset kui negatiivset energiat, nõnda maandan vaimseid energiaid planeeti. Mõned inimesed usuvad, et ma pole ennast veel täiel määral ilmutanud ning, et minust saab selle aastatuhande üks olulisimaid ravitsevaid kive. 

Neelan kergesti negatiivset energiat ja saastet nii atmosfäärist kui kehast. Mind tuleks puhastada nii enne kui ka pärast kasutamist, paiguta mind kvartsikobaral päikese kätte. 

Neelan plutooniumireostust ja kaitsen igasuguse kiirguse eest. Peaksin asuma igas majas, mis asub tuuma- või loodusliku kiirguse allika lähedal. Hajutan ka elektromagnetilist saastet ja tervendan Maa energiaid. Mul on tugev tõmme looduse ja deevaliste jõudude poole. 

Puhastan ja aktiveerin tšakraid ja häälestan vaimsele juhatusele. Kui Sa asetad mu kolmandale silmale, siis aktiveerin visualisatsiooni ja psüühilise nägemuse. Kui Sa asetad mu aga südame kohale, siis toon tasakaalu ja harmooniat. Avan Sinu südame tingimatule armastusele. 

Võid mind kasutada kristallidelt ennustamiseks või kontakti saamiseks teiste maailmadega, nii sisemiste kui välimistega. Rända läbi minu keerukate mustrite ja vabasta meel ning stimuleeri kujutluspilte. Aitan Sul heita pilku alateadvusse ja saada sõnumeid tulevikust. 

Olen muundumiste kivi, minu mõju all on Sul võimalus elada oma elu intensiivsemalt, kuna innustan riskide võtmist ja muutust. Näitan Sulle halastamatult, mis blokeerib Sinu vaimset kasvu. Toon välja sügavad tunded ja psühhosomaatiliste häirete põhjused, lõhun soovimatud sidemed ja kulunud mustrid ning õpetan võtma vastutuse oma tegude, mõtete ja tunnete eest. Vabastan Su keeldudest ja julgustan tundeid väljendama. Tugevdan empaatiat teiste inimeste vastu, näitan Sulle, mis tunne on olla nende nahas. Vähendan häbelikkust ja toetan sõprust. 

Olen kasulik psühhoseksuaalsete probleemide korral, eriti kui need on põhjustatud minevikuelu traumeerivatest seksuaalkogemustest. Olen Sulle toeks taassünni protsessis. Mentaalselt tungin probleemi tuumani, tugevdan intuitsiooni ja sisekaemust. Aitan Sul leevendada vaimset rahutust, vaimuhaigusi ja võitlen düsleksiaga. Tugevdan võimet töödelda informatsiooni, teritan Sinu tähelepanuvõimet ja aitan rasketest asjadest aru saada. 

Aseta mind päikesepõimikule kui soovid kergendada sügavat emotsionaalset tervenemist. Vabastan negatiivsed kogemused ja vanad traumad, toon välja allasurutud tunded ning taastan võime sügavalt hingata. Tasakaalustan südame- ja nabatšakrat, toon esile intuitsiooni. Muudan Su tunded intensiivsemaks ja muutlikumaks. Saad mind kasutada sisemiseks analüüsiks. Stimuleerin unenägusid ja toon mälestusi elavalt silme ette. Mind peavad ravitsemisel ja muundamisel toetama teised kivid.