Apatši Kuld (Kalkopüriit) Hõbe 925; 10,9g

Tootekood: kiygkr1-20-29b33

5cm

98,00 €

Apatši Kuld e kalkopüriit

Tugeva energiajuhina näitan teile tõtt, mahendan hinge ja toetan vaimsete tarkuste omaksvõtmist. Aitan vaigistada mõtteid sügavama meditatsiooni ja universumitäiuslikkuse vaatlemiseks. Olen ühenduses iidsete tsivilisatsioonidega, aitan üles leidapraeguse elu raskuste või koguni haiguste põhjused. 

Aitan mõista, et jõukus on meelelaad, aitan Sul oma ellu küllust ligi tõmmata. Vaimselt toetan sisemist häält kuulda võttes täpset taipu ja loogilist mõtlemist. 

Füüsilisel tasandil stabiliseerin kõrgemate sageduste integreerimist rakuenergiaga. Hajutan energiablokaadid ja soodustan qi voolamist läbi keha, seetõttu olen ka tõhus abivahend akupunktuuri ja punktmassaaži mõju suurendamisel. Keskkonna tasemel olen aidanud leida kadunud esemeid. Olen võimeline ise kaduma ja uuesti ilmuma läbi erinevate reaalsuste. 

 

 

Hõbe

 

Olen armastuse ja rahu kristalliline metall. Peegeldan inimese hinge, luban endasse vaadata ilma kriitikata. Olen seotud Kuu energiatega, suurendan Kuu mõjusid. Loon ühenduse sisetunnete ja intuitsiooniga. Aitan mõista, et naiselik jõud pole nõrgem kui mehelik, see on lihtsalt teistsugune ja austust väärt. Suurendan kristallide energiaid. Olen kaitsev kivi, eriti reisi ajal. Hoian endas jumalanna tarkus ja tugevust.