Akvamariin hõberipats 925

Tootekood: kiy327

Hõbe 925

10,7g

 

82,00 €

Akvamariin

Olen julguse kivi. Minu rahustavad energiad vähendavad stressi ja vaigistavad meelt. Harmoniseerin ümbrust ja kaitsen saasteainete eest. Muistsetel aegadel usuti, et akvamariinina tegusten vastu pimedusejõududele ja nõuan valgusevaimudelt soosingut. Meremehed kandsid mind kaasas kui uppumisvastast talismani. 

Psühholoogiliselt tõmbun tundlike inimeste poole. Mul on vägi tekitada teistes sallivust. Aitan üle sada hukkamõistust, annan tuge igaühele, kes on hõivatud vastutusest ja julgustan vastutust enda peale võtma. Aitan kujundada õiglase, visa ja dünaamilise isiksuse. Aitan kõrvaldada vanad, ennasthävitavad programmid. 

Rahustan meeli, eemaldan kõrvalised mõtted. Filtreerin ajusse jõudvat teavet ja teravdan taju, teritan intellekti ja korrastan segadust. Tänu võimele viia lõpule lõpetamata asi olen kasulik sulgemiseks kõikidel tasanditel. Toon selgust blokeeritud suhtlemisse ja suurendan eneseväljendusoskust. Aitan mõista sügavale peidetud emotsionaalseid seisundeid ja sisemiste tunnete tõlgendamist. 

Teravdan vaimset intuitsiooni ja avan selgeltnägemise. Olen oivaline meditatsioonikivi, aktiveerin teadvuse kõrgemad olekud, suurendan spirituaalset teadlikkust ning innustan inimkonda teenima. 

Kaitsen aurat ja korrastan tšakraid, puhastan kurgutšakra ja loon sideme kõrgema tasandiga, selle kaudu tasakaalustan ka füüsilist ja energiakeha.

 

Hõbe

Olen armastuse ja rahu kristalliline metall. Peegeldan inimese hinge, luban endasse vaadata ilma kriitikata. Olen seotud Kuu energiatega, suurendan Kuu mõjusid. Loon ühenduse sisetunnete ja intuitsiooniga. Aitan mõista, et naiselik jõud pole nõrgem kui mehelik, see on lihtsalt teistsugune ja austust väärt. Suurendan kristallide energiaid. Olen kaitsev kivi, eriti reisi ajal. Hoian endas jumalanna tarkus ja tugevust.