+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Roosa kvarts

Mõõt 5 - 6 cm.

Tootekood: PKBL04
5,00 €
Kogus:

Roosa Kvarts on kristall, kes õpetab armastust ja selle olemust, olles kõige tähtsam südametšakra kristall. Ta avab südame kõigil tasanditel, toetades sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust.
Aitab armastuse ligitõmbamisel, olles teinekord nii tõhus, et vajab rahustamiseks kõrvale ametüsti.
Rahustab, aitab andestada. Leevendab kriise, pinget, viha, hirmu, stressi, süütunnet, küündimatust, vimma, armukadedust, emotsionaalset haa...vatasaamise tunnet ja foobiaid. Puhastades ka lapsepõlvekogemused ja -emotsioonid. Tugevdab armastust, romantikat, suhteid, naiselikku energiat ja naiselikke omadusi.
Võimendades loovust ja kujutlusvõimet. Toetades kunsti, kirjatööd ja muusikat.
Asendab negatiivse energia armastavate võngetega, tugevdades empaatiat ja tundlikkust.
Suurepäraselt toetav kivi keskeakriisi perioodil. Emotsionaalselt võib lugeda roosat kvartsi kõige peenemate ravitsejate hulka. Roosa kvarts õpetab, mis on elulise tähtsusega, ei saa ju vastu võtta teiste armastust ega neid ise armastada , kui ei armastata ise-ennast. Tugevdab eneseusaldust ja enesehinnangut.
Roosat kvartsi enda lähedal hoides annab ta noorusliku välimuse ja hea jume. Toetab südame, neerude, vereringe, vere, neerupealiste, ja põrna tervist. Leevendab peapööritust, valu, köha, kortse, astmat, grippi, veenilaiendeid; põletusi (sh. päikesepõletust). Tasakaalustab seksuaalset frustratsiooni. Aitab kehast väljutada mürke.
Eelistavalt kanda südame kohal. Panna südamele, harknäärmele või toas suhtenurka.