Šungiit toorkivi

Tootekood: 20421

 3 - 4 cm

 
 
2,00 €
Tuntakse mind "elukivina" tänu oma erakordselt antibakteriaalsele ja tervendavale omadusele. Eemaldan kehast pinged ja valu. Aitan püsida aktiivses ja kõrges vanuses. Kaitsen elektromagnetkiirguse eest. Püramiid Šungiidina loon enda ümber võimsa torsoonvälja, peegeldan tagasi, neutraliseerin geopatogeensed kiired ja kaitsen elektromagnetilise kiirguse eest, mis lähtuvad televiisoritest ja arvutitest, mikrolaineahjudest ja teistest kodumasinatest. Püramiidina minu vahetusläheduses olles ja või otseses kontaktis olles tugevdan inimese immuunsüsteemi, vähendades ümbruskonna negatiivset mõju inimesele, taastan keha energeetika ja elujõu. Mul on omadus absorbeerida ja kõrvaldada kõik, mis kujutab inimestele ja teistele elusolenditele ohtu. Samas aga konsentreerin, taastan selle mis on tervislik. Võimaldan lahti lasta halbadest harjumustest ja destruktiivsetest mõtetest.
Olen üks iidsemaid mineraale ja esimese leiukohana pärit Põhja-Venemaalt, Karjalast. Hiljem leitud ka Austriast, Aafrikast ja Indiast. Mind loetakse müstiliseks mineraaliks ja hinnatakse 2 miljardi aasta vanuseks. Koosnen süsinikust, elemendist, mis moodustab nii Graffiti kui ka Teemante. Kõrgema lihvi korral võib minu väivide värvus varieeruda 
hõbedase läikeni. Olen hea kaitsekivi, aidates hoida eemal negatiivsed võõrmõjud ning toetan/hoian kaitstes ka Sinu eesmärke.
Olen hea mentaalse ja vaimse jõu koondamise kristall ning mind kasutatakse jõudmisel kindlale sihile või eesmärgile. Suurepärase kaaslasena olen mediteerimisel ja maagilistes rituaalides. Olen ülihea maandaja. Koondan mõtteid, aidades keskendada peamisele, lõpetades pea laiali tormamise. Mind on väga ammustest aegadest kasutatud tervendamise juures ja kasutatud eliksiirina ning joogivees. Aitan võimsalt vanadest mustritest, mõttevormidest lahtilaskmisel. Toetan lahendustesse panustamisel, selle asemel, et nende eest põgeneda. Olen hea Õnne ja Edu kristall ning hea kaaslane kõigile!