Seleniit toorkivi suur varras 40 - 50cm

Tootekood: SEL01

diam. 2-4cm

19,00 €

Seleniit on imeline kristall, tuues meeltesse selgust, avades kroon- ja kõrgema kroontšakra, pääsedes ligi Inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele.
Puhas Seleniit luues ühenduse Valguskehaga, aidates seda ankurdada Maa vibratsioonidesse ja tugevdades telepaatilisi võimeid. Võimas tasakaalustaja, luues kehaga kontaktis olles automaatselt energeetilise ruumi, kehal ise-tervenemiseks, tõstes rakuvibratsiooni antud hetkes kõrgeimale võimalikule tasandile.
Läbikumaval valgel Seleniidil on eeterlik kvaliteet, mis asub valguse ja mateeria vahepeal.
Seleniidiga saab luua ohutu ruumi maja ümber ehk kaitsva võre, mis ei lase sisse välismõjusid. Kasutada maja nurkades seespool. Majja paigutatud suur Seleniiditükk kindlustab rahumeelse atmosfääri.
Seleniitvardaid saab kasutada olemite lahti haakimiseks aura-kehadest ja takistada millelgi välisel oma meelt mõjutamast.
Aitab ligi pääseda praeguse elu plaanile, tõstes esile õppetunnid ja probleemid, millega tuleb veel tööd teha ning aidates leida parimaid lahendeid.
Seleniiti saab kasutada tuleviku ennustamiseks või saada teada minevikus juhtunuist.
Vaimselt aitab Seleniit segadust korrastada, näidates sügavamat pilti.
Psühholoogiliselt toetab Seleniit arusaamist ja intuitsiooni.
Seleniit suurendab paindlikkust ja joondab lülisammast. Aitab langetõve krampide puhul. Neutraliseerib amalgaam-hambaplommidest tekkivat elavhõbedamürgitust. Pöörab ümber vabade radikaalide mõju.
Tervistab nahaprobleeme (akne, ekseem, psoriaas, tundlikkus). Abistab kortsude, maksaplekkide korral. Leevendab viljakuse kadu.
Emotsionaalselt ja hingeliselt hoiab eemal ära-kasutamist. Toetab pikaealisust, soodustab juuksekasvu ja leevendab valgustundlikkust.
Kõige peenem tervistamine toimub energeetilisel plaanil.

Lisaks üldistele omadustele on värvilisel Seleniidil spetsiifilisem mõju:

* Oranžikas Seleniit toob Maa peale inglite energiaid, abistades Maa tervendamises.
* Sinine Seleniit kolmandale silmale asetatuna vaigistab intellekti ja meeleloba, paljastades kiiresti probleemi olemuse.
* Roheline Seleniit toetab püüdlemisel kõige kõrgema hüve poole, tekitades rahulolu ise-endaga
ning aitab üle saada naha ning luustiku vananemis-ilmingutest.