Roosa Kvarts; Ametüst; Roosa Turmaliin kõrvarõngad "Süda"

Tootekood: 1460
20,50 € 14,35 €

Roosa kvarts

Asendan negatiivse energia armastavate võngetega, vähendan pingeid, aitan andestada, soodustan tundlikkust, puhastan ja avan südame kõigil tasanditel, tuues sisemist tervenemist, taastan harmoonia, toetan enese armastamist, vabastan organismi mürkidest, suurendan viljakust, tervendan emotsionaalsest traumast, turgutan sõprussuhteid, toon rahu ja tingimusteta armastust, taastan usalduse, tugevdan südant, olen lõpmatu rahu ja armastusekivi.

Ametüst

Sisendan jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid energiaid, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan-stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünust ja rahu, olen võimas toetaja meditatsioonis.
Toon leevendust migreeni-, peavalu -, lihaspingete korral.

Roosa Turmaliin

Edendan rahu ja lõdvestumist, ühendan Su tarkuse ja kaastundega, stimuleerin vastuvõtlikkust tervendavatele energiatele. Olen afrodisiaakum, tõmban ligi armastust nii materiaalses kui vaimses maailmas. Annan veendumuse, et armastada on turvaline, inspireerin usaldust armastuse vastu ja veenan, et enne kui ootad armastust teistelt, pead eelkõige armastama iseennast. Annan tuge füüsilise naudingu jagamisel. Hajutan emotsionaalset piina ja vanu hävitavaid tundeid südametšakra kaudu, puhastades seda ning ühendades armastuse vaimsusega. Edendan rahu ja lõdvestumist, ühendan Su tarkuse ja kaastundega, stimuleerin vastuvõtlikkust tervendavatele energiatele. Tervendajana tugevdan endokriinsüsteemi talitlust ning tervendan südant, kopse ja nahka.