Punane Jaspis kaelakee

Tootekood: 1516

pikkus 45cm

32,00 €

 Punane jaspis on tuntud kui "ülim hoolitseja," kuna ta toetab keha paranemisprotsesse. Selle kivi kasutamine aitab leevendada stressi ja pakub kaitset negatiivsete energiate eest. Traditsiooniliselt on Punane Jaspis olnud abiks immuunsüsteemi tugevdamisel ja üldise tervise toetamisel.

 Punane jaspis on tuntud kui "ülim hoolitseja," kuna see toetab keha paranemisprotsesse. Traditsiooniliselt on Punane Jaspis olnud abiks immuunsüsteemi tugevdamisel ja üldise tervise toetamisel.

 Punane Jaspis on seotud juurtšakraga, mis on elujõu ja füüsilise energia allikas. Kui tunnete end väsinuna või kurnatuna, aitab Punane Jaspis suurendada energiat ja elujõudu.

 Jaspis on suurepärane kivi neile, kes otsivad emotsionaalset tasakaalu. See aitab maandada ärevust ja hirme, pakkudes rahustavat mõju. Punane jaspis aitab säilitada emotsionaalset tasakaalu isegi stressirohketes olukordades, toetades sisemist rahu.

 Üks Punase Jaspise suurimaid eeliseid on selle võime kaitsta negatiivsete energiate ja mõjude eest. See kristall aitab hoida eemal kahjulikke mõjusid ja toob esile positiivseid vibratsioone. Seetõttu on seda kivi soovitatav kanda igapäevaselt või hoida kodus, et tagada pidev kaitse ja positiivne energia.

 Selle kristalli kasutamine aitab suurendada elujõudu, toetada emotsionaalset tasakaalu ja kaitsta negatiivse energia eest.

 Punane jaspis, tuntud oma võlu ja ilu poolest, teeb selle kaelakee tõeliseks pilgupüüdjaks. Jaspise tervendavad omadused ja positiivne energia on hinnatud sajandeid, sest see kivi suudab tugevdada kandja vaimset ja füüsilist heaolu, tuues sisemist rahu ja tasakaalu.

 Unikaalsed mustrid, mille loovad looduse ja käsitöö täiuslik kooskõla, muudavad iga kaelakee tõeliselt ainulaadseks kunstiteoseks. See kaelakee lisab outfitile luksuslikku särtsu ja elegantsi, mis tõstab esile isikupära ja stiili. Igaüks, kes hindab ilu ja tähendust üheskoos, leiab sellest kaelakeest väärtusliku kaaslase.