Peaingel Gabriel viirukid

Tootekood: I-viiruk50

Peaingel Gabriel (või Gabriele)

Tema aura värvus varieerub tumekollase, vaskse ning valgena ja tema energiat võib sageli tajuda naiselikuna. Ta on ülestõusmise, ümberkujundamise, igale surmale järgneva sünni ja suhtlemise peaingel. Ülestõusmine tähendab „uue elu andmist“ sellele, mis näib olema surnud, vabastades negatiivsetest ideedest ja taasavastada see, mis meile mis tahes tsükli ( suhe, karjäär, mõttemall ) läbimist uuesti sünnib.

Gabrieli abi seisneb peamiselt:

  • meie mõtete ja vibratsiooni hoidmisel keskendudes sellele, mis on meile õige, see tähendab elamist teadvustades, et meis on kõik väed, sealhulgas järeldusele jõudmisel, mis meie elus on ülestõusmine, muutes selle millekski, millest sünnib midagi uut.

  • kõigi, kes tegelevad kommunikatsiooni ja loovusega, toetamine,

näiteks kirjanikud, ajakirjanikud, maalikunstnikud ja kõik need, kes oma annete kaudu oma sõnuit maailmas levitavad. Aidates neil leida kirjastaja kes avaldab nende teoseid, või inspiratsiooni eduka artkili kirjutamiseks, või kliente, kes ostavad nende töö vilju...

  • aitab suhelda positiivsel ja armastaval viisil, et inimesed tunneksid vastastikku toetatuna ja lohutatuna ning hoiaksid tervise kõrvalekalde korral mõtteid ainult omaenda tervenemisel.

  • aitab holistlikel praktikutel klientidega oma tunnestest rääkida, nii, et nende sõnad oleks alati õnnistuseks neile, kes neid saavad ja õpetajatele, kes teevad oma tööd kire ja pühendumusega.

  • juhtides igat uut sündi ja on väga kasulik kutsuda teda appi uute projektide alustamisel

  • samuti aitab ta naisi raseduse ja sünnituse ajal, varases eas lapsi ja vanemaid, nende imelise ja keeruka ülesande täitmisel

Gabrieliga "energiasilla" hõlpsamaks loomiseks lae selle viirukiga Tsitriinkvartsi.

Pakis 10 tk.

Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

7,00 €