Kuukivi / Hematiit kaelakee

Tootekood: 1677

pikkus 53cm

32,00 €
????Harmoonia Kahe Kivi Ühenduses 
Nagu kahe orkestri ühinemine sümfooniaks, loovad need kivid sümbioosi, mis resoneerib läbi kandja vaimse, füüsilise ja emotsionaalse tasandi.
Kuukivi, oma müstilise kuma ja sügava tähendusega, on nagu öötaeva kuu, mis valgustab teed läbi pimeduse. See kivi, mis on sügavalt seotud intuitsiooni ja emotsionaalse tasakaaluga, tugevdab kandja naisenergiat ja pakub mõõdetavat rahustavat mõju. Kuukivi toetab emotsionaalset tervenemist ja aitab saavutada sisemist rahu, nagu vaikne ja selge öö, mis suunab meid leidma rahu iseendaga.
Hematiit on tuntud oma võime poolest maandada ja stabiliseerida, olles justkui ankur tormisel merel. See kivi pakub võimsat kaitset igasuguste negatiivsete mõtete vastu, hoides kandja meele rahuliku ja keskendununa. Hematiit mitte ainult ei toeta kehalist ja vaimset heaolu, vaid aitab ka kandjatel stressi ja ärevusega edukalt toime tulla.
????Nende kahe kivi harmooniline ühendus aitab kandjal navigeerida elu keerdkäikudes, pakkudes nii sisemist kui välist tasakaalu. See erakordne kahekivi kombinatsioon ei aita mitte ainult tõsta enesekindlust ja suurendada intuitsiooni, vaid soodustab ka vaimset selgust, tõustes kui valgus pimedusest. See kombinatsioon meeldib sügavalt neile, kes hindavad looduslikku ilu kui ka vaimse rikkuse kooskõla.