Kristallipuu erikivid 80 kristalli

Tootekood: IGEMT-08

13 - 15cm

17,00 €

Karneool

Olen hea hetkereaalsusesse ankurdaja ja oivaline elujõu-, motivatsiooni taasataja ning loovuse ergutaja. Tervendan taju. Meditatsioonis eemaldan kõrvalised mõtted. Toetan ettevõtluses edu saavutamist, leevendan apaatiat.Tugevdan ühendust keha ja vaimu vahel. Neutraliseerin negatiivseid energiaid. Suurendan optimismi, näitan võimalusi kuidas läheneda keerukamatele olukordadele huumoriga. Toetan usku imedesse, abistades Sind soovide ja unistuste elluviimisel. Aitan püsida värskena, säilitada nooruslikkust, tuues ellu särtsakust.

Roheline Aventuriin

Olen tuntud jõukuse kivina, edendades õitsengut ning loovust. Toetan positiivset suhtumist, tervendan südant, vähendan mobiiltelefonide kiirgust, kaitsen maju ja aedu. Psühholoogiliselt toetan liidri omadusi. Toon Su ellu huumori ja toetan elamist läbi südame, lahustades oma pehme energiaga probleeme. Tuntakse mind ka õnnekivina, aidates Sul ligi tõmmata armastust, jõukust ja küllust. Genereerin emotsionaalset stabiilsust.

Mäekristall

Olen kui kosmiline kompuuter, talletades informatsiooni ja omades võimet lahustada negatiivseid mineviku mustreid. Inimeses võimendan ülemeelelisi andeid, häälestan Sind vaimsele eesmärgile. Kui mind käes hoiad, kahekordistan Sinu biomagnetilist välja. Vibratsioonilisel tasandil viin loomulikul teel sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, ennetades haiguseid. Toimin võimsa Hinge tervendaja- ja puhastajana, ühendades vaimse ja füüsilise tasandi.

 Ametüst

Sisendan jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid energiaid, tõrjun viha ja ärevust. Toetan mälu, õppimist ja tegutsemist, isetust, tugevdan positiivseid iseloomujooni. Suurendan intuitsiooni, rahustan, tsimuleerin vastavalt vajadusele. Toon tüünust ja rahu, hoides Sind keskmes ning luues selguse olevast. Olen võimas toetaja meditatsioonis.

Hauliit

Valmistan suurepäraselt meelt ette vastu võtma tarkust ja tugevdan intuitsiooni. Võin kanda teise aega või dimensiooni. Toetan eelmiste elude mälestuste avamist. Sõnastades taotlused materiaalsed ja vaimsed, aitan neid saavutada. Olen võimas tugi jagu saamisel raevust ja kontrollimatust vihast, olles näit. taskus, imades endasse nii enda kui ka väljaspoolt suunatud viha. Toetan rahulikkus suhtlemist, vahettegemist, mälu, õppimist ja tegutsemist, isetust, tugevdan positiivseid iseloomujooni. Olen väga hea meele vaigistaja ja suurepärane abiline meditatsioonil. Stimuleerin unetust, eriti liigselt aktiivse meele puhul. Suhtlemisel edendan rahulikkust ja arukust. Tugevdan teadmisjanu, mälu, luid, hambaid, immuunsüsteemi, vereringet ja pehmeid kudesid. Aitan vabaneda vanadest emotsioonidest.