Dalmaatsia Jaspis auguga

Tootekood: 5000117

Pikkus 3 cm

8,00 €

Avan juur-, sakraal ja maatšakrad, seon hinge kehaga ja tuletan Sulle meelde, et Sinu hing on praegu maapealsel rännakul. Mul on maandav energia, millega aitan inimkehas olemist nautida. Suudan hoiatada läheneva ohu eest ja toetan kõigis olukordades enesevalitsuse säilitamist. 

Psühholoogilisel tasandil olen ühenduses Sinu sisemise lapsega, virgutan Sinus mängulisust ja lapselikku rõõmu. Olen abiks, kui oled depressioonis või tunned end kurnatuna. Tänu turmaliinisisaldusele puhastan kiiresti negatiivsed energiad ja kahjulikud mustrid. Kui Sul on kalduvus üle mõtelda või asjad liiga keeruliseks ajada, siis aitan Sul need mõtted välja lülitada ja füüsilisele tasandile jääda. 

Vaimsel tasandil aitan Sul vältida liigset analüüsimist ja soodustan eluga edasi liikumist. Samas ei lase ma Sul unustada, et tagajärgedele mõtlemine ja hoolikas planeerimine võib teatud juhtudel kasuks tulla. 

Soodustan truudust ja tasakaalustan emotsioone. Aitan jagu saada kättemaksuihast, mis Sind muidu kahjustaks. Füüsilisel tasandil olen kasulik loomadele ja sportlastele. Olen sobilik ka lastele, kuna soodustan rahulikku und ja hoian eemale halvad unenäod.