Apatiit

Tootekood: 20434

3 - 4 cm

3,50 €

Apatiit

Olen inspireerija, ühenduspunktina teadvuse ja mateeria vahel olen ilmutamise kivi, edendan humaanset ellusuhtumist ja teenimist. Olen häälestatud tulevikule, samas ühendan Sind eelmiste möödunud eludega. Arendan psüühilisi andeid ja vaimset häälestumist, soodustan sügavat meditatsiooni, suurendan kundalini energiat ja hõlbustan suhtlemist ning eneseväljendust kõigil tasanditel. 

Psühholoogiliselt suurendan motivatsiooni ja loon energiareserve. Sisendan avatust ja sotsiaalselt vaba suhtlemist, julgustan ekstravertsust, hajutades ükskõiksust ja võõrandumist. Kõrvaldan negativismi iseenese ja teiste suhtes. Olen kasulik hüperaktiivsetele ja autistlikele lastele. 

Ergutan loovust ja intellekti, korrastan segadust ja aitan jõuda informatsioonini, mida saad kasutada nii isiklikuks kui kollektiivseks hüvanguks. Avardan teadmisi ja leevendan kurbust, apaatiat ja viha. Vähendan ärrituvust ja aitan jagu saada emotsionaalsest kurnatusest. Vabastan energiat juurtšakrast ja sellega vähendan frustratsiooni ja toetan süütundeta kirge.