Ametriin

Tootekood: 78010640

2.8 - 3.8 cm

10,50 €

Kombineerin võimsalt ametüsti ja tsitriini energiat. Minu mõju on kiire ja efektiivne ning iseäranis kasulik olen pikaajalise haiguse korral, sest võimaldan näha haigusseisundi põhjusi. Seon füüsilise maailma kõrgema teadvusega. Hõlbustan astraalrände ning kaitsen ja leevendan psüühhilisi ründeid. Vabastan stressist ja pingest peas, rahustan meelt ning aitan paremini meditatsioonile keskenduda. Avan kolmanda silma, soodustan tervendamist ja ennustamist. Ühendan naiseliku ja meheliku energia. 

Soodustan psühholoogiliselt teistega sobimist ja nende võtmist sellistena nagu nad on. Aitan nähe eelarvamustevabalt kuhu keegi kuulub. Olen ülimalt energiarikas kivi, ergutan loovust ja aitan saavutada kontrolli oma elu üle. Olen kivi, mis võib aidata ületada näilisi vasturääkivusi. 

Vaimselt tasandil toon selgust, harmoniseerin taju ja tegevust. Tugevdan konsentratsiooni ja aitan asju läbi mõelda, julgustan kõiki võimalusi uurima ja toon loovaid lahendusi. Viin intellekti igapäevaelust kaugemale ja ühendan kõrgema teadlikkusega. 

Vabastan emotsionaalsetest blokaadidest, kaasa arvatud negatiivsest emotsionaalsest programmeeritusest ja ootustes, kergendan ümberkujunemist, lastes sisemiselt näha emotsionaalse häirituse põhjusi. Edendan optimismi ja heaolu, mida ei häiri stressirohked välised mõjud.