Roll On natur. eeterlikest õlidest "Get Physical" / "Ole Terve" 10ml

Tootekood: rebl-04

100% naturaalne

Klaaspudelis

Kaasas kinkepakend

Patchouli / Patšuli

Toetab naha seisundit, vähendab ülekoormatust, naha sügelust ja tselluliiti, tõrjub putukaid, toetab oma füüsilise ja emotsionaalse kehaga rahul olemist, aroom tõmbab ligi rikkust.

Jasmine / Jasmiin

Jasmiin puhastab verd. Aitab närviprobleemide korral. Stimuleerib peaaju tegevust, kõrvaldades depressioonid, apaatia, ükskõiksuse. Loob enesekindla ja optimistliku enesetunde. Tõstab suguhormoonide taset. Toetab viljakust. Tugevdab naha elastsust, soodustab venituste ja armide paranemist, eemaldab dermatiidid, ekseemid, allergilise lööbe, on noorendava ja värskendava toimega. Tugevdab immuunsüsteemi. Parandab verevarustust , eemaldab krambid, effektiivne hingamisteede haiguste korral.

Ylang Ylang

On armastuse ja sensuaalsuse lõhn. Hea nahaprobleemide korral. Soodustab juuste kasvu. Õli on magus, vürtsine. Eemaldab rahutuse, närvipinged, viha, hirmud, olles lõõgastavalt positiivse toimega. Võimas toetaja südame-veresoonkonna probleemide korral. Alandab arteriaalset vererõhku, rahustab hingeldust ja südamekloppimist. Regulaarne Ylang Ylangi kasutamine parandab südamelihase verevarustust ja vähendab stenokardiahoogusid. Tõhus abiline spasmiliste probleemide korral. Loetakse üheks kõige erootilisemaks õliks. 

Ohutus:

  • Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Ära pane õli ninna, kõrva, silma ega suhu!

    1000€/L

 

10,00 €