Asuriit Malahhiidis/ Mäekristall käevõru "Hamsa Käsi"

Tootekood: 062020M

16cm

 

17,00 €

Mäekristall

Olen meister tervendaja mis tahes olukorra puhul. Võimendan energiaid. sisaldades kõike värve, toimin kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Mind käes hoides kahekordistan Sinu biomagneetilist välja. Võnketasandil viin loomulikul teel Sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, nii ennetades ka haiguseid. Olen kosmiline kosmiline kompuuter, talletan informatsiooni. Toimin võimsa hinge tervendajana ja puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olen kannatlikkuse ja vooruse kivi. Võimendan Sinus ülemeelelisi andeid. Mind saab kasutada maagias ning ravida haavu, mao- ja südamehaiguseid. Toimin oksendamine, palavik (langev), liigeseprobleemid, peavalu, putukahammustused, kilpnäärmeprobleemid, valud, laisksilmsus, kogelemine, tundetus, temperatuuritundlikkus.

 

Asuriit

Juhin psüühilist ja intuitiivset arengut. Sunnin hinge liikuma valgustatuse suunas. Puhastan ja stimuleerin kolmandat silma ja häälestan Sind vaimsele juhtimisele. Aitan kergesti ja ohutult sooritada kehaväliseid rände. Tõstan teadlikkuse kõrgemale tasandile ja annan suurema kontrolli vaimse avanemise üle. Kergendan meditatiivsesse ja kanaldamise seisundisse sisenemist. Olen võimas tervendav kivi, hõlbustan mõtete ja emotsioonide kehalise mõju psühhosomaatilist mõistmist. 

Loon selget arusaamist ja uusi perspektiive ning avardan meelt. Vabastan pikaaegsed blokid suhtluses ja ergutan mälu. Esitan väljakutse Sinu reaalsusetajule ja lasen vabaks programmeeritud uskumustesüsteemid, et liikuda tundmatusse ilma hirmuta, jõuda sügavama taipamise ja uue reaalsuseni. Seeläbi kerkivad vanad uskumused teadlikku meelde, et saaksid nende tõesust kontrollida.

Emotsionaalselt vabastan Sind stressist, liigsest muretsemisest, kurbusest ja leinast, luban emotsioonidesse rohkem helgust. Selle läbi lahustan hirmu ja foobiad ning annan mõistmise, miks need üldse on tekkinud. Aitan rahustada inimest, kes kipub närvilisuse tõttu liiga palju rääkima ja julgustan seda, kes hoidub ennast avamast. 

 

Malahhiit

Olen positiivsete muutuste, õnne ja külluse kristall. Aitan puudusteadvuse muuta küllusteadvuseks. Juhatan produktiivsema ja tulusama töö või karjääri juurde, mis toob kaasa suurema enesekindluse ja edu. Minu vibratsioon vabastab ohvriteadvusest ja näitab kui tugev on inimene omaenese jõus ja väes. Tugevdan südant, võib olla olen mõne jaoks liiga tugev. Olen kaitse kivi ja seda eriti reisijatele. Ma olen võti Sinu südame teadlikkusse. Ükski minu kivi pole sarnane teisega, selles erilisuses peitub ka Sinu südame ilu.