Ametüst / Mäekristall / Titaniseeritud Hematiit - kinnitusega käevõru

Tootekood: 140966158

19 cm

27,00 €

Ametüst

Sisendan jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid energiaid, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan-stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünust ja rahu, olen võimas toetaja meditatsioonis.
Toon leevendust migreeni-, peavalu -, lihaspingete korral.

Mäekristall

Olen meister tervendaja mis tahes olukorra puhul. Võimendan energiaid ja ülemeelelisi andeid. Sisaldades kõike värve, toimin kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Mind käes hoides kahekordistan Sinu biomagneetilist välja. Võnketasandil viin loomulikul teel Sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, nii ennetades ka haiguseid. Olen kosmiline kosmiline kompuuter, talletan informatsiooni. Toimin võimsa hinge tervendajana ja puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olen kannatlikkuse ja vooruse kivi. 

 

Hematiit

Olen tõhus maandaja ja kaitsekivi. Harmoniseerin meelt, keha ja vaimu. Kui kasutad mind kehavälisel rändel, kaitsen Sinu hinge ja maandan selle tagasi kehasse. Mul on tugev yang-element ja sellega korrastan meridiaane korvates tasakaalust väljas yin'i. Lahustan negatiivsust ja takistan negatiivsete energiate aurasse sisenemist, sean taas jalule rahu ja harmoonia. 

Olen kasulik kõigis seaduslikkusega seotud olukordades. Olen psühholoogiliselt tugev abimees, toetan pelglikke naisi, ergutan enesehinnagut ja ellujäämisvõimet, tugevdan tahtejõudu ja soodustan usaldusväärsust, sisendan usaldust. 

Kõrvaldan enesepiirangud ja aitan areneda. Aitan üle saada sundidest ja sõltuvustest. Juhin tähelepanu täitumata soovidele, mis on elus liikumapanevaks jõuks. Ravitsen ülesöömist, suitsetamist, üldse igal juhul ülemäärast enese tungide järeleandmist. Aitan leppida vigadega ja tunnustada, et need on pigem õppimiskogemused ja õnnetused. 

Stimuleerin keskendatust ja fokuseeritust. Parandan mälu ja soodustan originaalset mõtlemist. Suunan meele tähelepanu ellujäämise põhivajadustele ja aitan probleeme analüüsida. Olen kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. 

Olen tugevalt ühenduses verega. Taastan, tugevdan ja reguleerin verevarustust ning eemaldada kehast liigset soojust.