Ahhaat/Pärl ripats "Ingel"

Tootekood: 1409664

Pikkus 3,5 cm

9,00 €

Olen väga püsiv kristall, olen moodustunud kvartsi mikrokristallidest, mis on paigutunud vöötidena. Ahhaadina kuulun põhikivide hulka, mis loovad emootsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Aitan keskendada ja stabiliseerida füüsilist energiat.

Harmoniseerin yin'i ja yang'i väge, positiivseid ja negatiivseid jõude, mis hoiavad universumit paigal. Olen leevendaja ja rahustaja. Töötan aeglaselt, kuid annan jõudu ja tugevust. Minu arvukad kihid võivad päevavalgele tuua peidetud informatsiooni. 

Kergendan iseendaga leppimist. Suurendan enesekindlust, aitan ennast analüüsida ja tajuda peidetud asjaolusid, juhin tähelepanu igale haigusseisundile, mis segab heaolu. 

Ahhaadina soodustan vaimset tööd, kuna parandan keskendumist, taju ja analüüsivõimet, viin probleemid praktiliste lahendusteni. Olen tõearmastaja ja julgustan oma tõde välja ütlema. Läbipaistva kivina võin meelde tuua mälestusi. 

Aitan üle saada emotsionaalsest negatiivsusest ja südamevalust. Ravitsen sisemist viha, turgutan armastust ja julgust uuesti alustada. Olen kasulik igasuguse emotsionaalse trauma puhul, luues turvatunde sisemise pinge lahustamise teel. 

 

Spirituaalsel tasandil suurendan teadlikkust ja kollektiivset teadvust ning arusaamist elu ainulisusest.