+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Terapeudid

Taro kaardid: laduja Kristi Metsa

22.05.2018
Taro kaardid: laduja  Kristi Metsa
Taro ennustused
Kaartidega ennustamine on väga vana kunst ning arvamusi ja uskumusi selle kohta seinast seina. Taro kaartide ladumisviise on palju erinevaid ning selle õige valimine sõltub küsimusest ja küsijast. Igal kaardil on mitu tähendust. On küll olemas põhitõed, kuid taro kaartide ladumisviisid on tegelikult portaali avamine ning taro kaartide laduja saab info kätte kanaldades ja tunnetades. Gaia Kristallid kaardiladuja Kristi Metsani jõudsid TARO kaardid üsna loomulikku rada pidi.
 
Kristi Metsa: "Teadsin juba ammu, et kunagi sellesse maailma sukeldun. Eelnevalt olen tegelenud muude tasandite ja tunnetamistega ning kaardid oli üsna loogiline jätk neile. Läbisin tarokoolituse Ruth Pukmani juures ja tõdesin, et kaardid annavad mulle väga palju infot. Kuna info minuni jõuab käsitsi kirjutades, siis on võimalik ennustada sedasi, et saadate oma küsimuse ette ning kokkusaamisel räägin ma kaardide tähendused lahti. Osa infot võib tulla lisaks ka teiega silmast silma kohtumisel ja seepärast on ainult kirjutamine poolik lahendus. Küsimus peaks olema võimalikult täpne. Kui suhte teemal, siis inimese nimi ja sünniaeg. Kellegi kolmanda kohta tema loata küsida ei tohi. Küsimus peab olema seotud teiega või luba olemas. Võite esitada ka üldise küsimuse, nt aastaennustus, minu äriedu jne. Alati kehtib reegel, mida täpsem küsimus, seda täpsemad vastused. Ebaeetilistele küsimustele jätan õiguse mitte vastust anda. Loomulikult tagan iga küsija konfidentsiaalsuse ning kõik, mis ma näen, jääb minu ja küsija vahele. Iga inimese olevik ja tulevik on tema enda kätes ning mina teie elusid korraldada ei saa. Taro kaardidega saan näidata olukordi ja võimalusi, kuid oma elu elate ikka ise. Olen nii aus kui võimalik. Mõnda asja võin puudutada nö ümbernurga, kuid valetama ei hakka."
 
 
Seansi maksumus on 35 EUR ja see sisaldab kirjalikku ennustust ning kohtumist ca 1 h.
Küsimused palun saata meilile info@gaiakristallid.ee ning peale saadud makseinfo tasumist lepime kokku kohtumise.
"Kaardid ei valeta kunagi, kõik sõltub nende tõlgendamisest!"
Kohtumiseni!

Tegevustuba lastele :) klassiõpetaja Evelyn Vahi

18.02.2018
Tegevustuba lastele :) klassiõpetaja Evelyn Vahi

Gaia Kristallid poe tegevustuba lastele, on koht, kus läbi mängu ja vestluse luuakse lapsele turvaline keskkond ning iga arvamust väärtustatakse. Selle ringi eesmärgiks on aidata tasakaalustada laste liigset emotsionaalsust ja tõsta esile lapse isiklikku unikaalsust.


Seda tegevustuba viib läbi Evelyn Vahi, kes on ametilt klassiõpetaja. Ta on töötanud enamasti noorema koolieaga, kuid inglise keele õpetaja lisaeriala on viinud teda ka vanemate laste ja täiskasvanute ette. Samas on teinud ta huviringe ka lasteaedades, nii et kokkupuude lastega on olnud Evelyn`il üsna laiahaardeline. Ise peab ta kõige olulisemaks kogemuseks aga enda kolme lapsega koos kasvamist ning nendega tegelemist.

Evelyn: "Töös laste ja ka täiskasvanutega naudin eelkõige mõnusa õhustiku loomist, seejärel laabub ka teadmiste edastamine lihtsamalt ja ladusamalt. Laste juures meeldib eelkõige nende vahetus, siirus, avatus ning uudishimu kõige uue ja huvitava järele. Ka endale mulle meeldib uusi asju ja kohti avastada, käia reisimas, looduses, lugeda ning käsitööd teha.
Lastega filosofeerimise juurde jõudsin ma tänu Egle Säre samateemalistele kursustele. Peale kursuste läbimist praktiseerin seda ka koolis oma õpilastega ning kodus oma isiklike lastega.
Nendes vestlusringides mõtiskleme ja vestleme erinevatel teemadel, millega me siin maailmas kõik rohkemal või vähemal määral kokku puutume, nagu näiteks vaikus, aeg, armastus, hirm jne. Teemadele läheneme erinevaid meetode kasutades, vahel loeme või kuulame midagi, vahel lihtsalt vaatleme, teine kord hoopis joonistame, vaatame mõnda toredat filmikatkendit või käime looduses.
Meie vestlusringi üks olulisemaid eesmärke on panna laps tundma, et teda kuulatakse, et temaga arvestatakse. Soov on anda lapsele mõista, et vastuseid ei pea tingimata jagama õigeteks ja valedeks vaid iga arvamus on omamoodi väärtuslik ja unikaalne. Selleks proovime luua õhkkonna, kus laps tunneks end turvaliselt ning ei kardaks avaldada oma mõtteid ja tundeid. Kus kedagi ei naeruvääristata, kritiseerita ega arvustata. Tihti on mõtisklemine mingi asja üle või vastuste ning lahenduste otsimise protsess palju olulisem kui lõpuks see leitud vastus ise. Ja tähtis on ka teadmine, et vastuseni võib viia mitu erinevat teed.
Ise rääkides ning teisi kuulates, saab laps täpsemini kaardistada oma tundeid ja mõtteid. Ta mõistab, et ei pruugi alati teistega sama meelt olla või nõustuda, aga ta õpib aktsepteerima ja tolereerima teisi. Sest lõppude lõpuks me kõik tahame, et meid aktsepteeritakse ja võetakse sellistena nagu me siis oleme, oma vooruste ja puudustega, oma kiiksude ja kääksudega.
Ka see on meie vestlusringis täiesti normaalne, kui mõni laps ei julge või ei tahagi omi mõtteid avaldada. Sest ka kuulamine on oluline ja ka see lapse sisekõne või -mõtisklus, mis selle kuulamise käigus tekib ,on oluline selle lapse jaoks.
Kindlasti ei ole nende ringide läbiviimise juures vähe tähtis asjaolu, et õpetada lapsi olema „siin ja praegu“. Kuna elame tänapäeval maailmas, kus meid sageli ümbritsevad igasugu arvutid, telekad ja muud vilkuvad ekraanid, võib olla lapsele alguses raske lihtsalt istuda , vaigistada peas olev „lärm“ ja omi mõtteid koondada.. Ning ka enda väljendamine ei pruugi olla lapsele alati kerge, sest paraku ei saa paljud seda meie koolisüsteemis aja nappusel ja materjali rohkuse tõttu praktiseerida.
Üks vestlusringide eesmärkidest on kindlasti panna ka laps ise, omaette mõtisklema maailma asjade üle. Et ta ise hakkaks märkama ja hoomama asju enda ümber ning ei võtaks neid nii iseenesestmõistetavalt. Et ta suudaks ikka imestuda ja üllatuda ja küsida „miks nii on?“ ning ideaalis kaasata sellesse „miks“ küsimuste ringi ka oma vanemaid, õpetajaid ja sõpru.
Kõige põnevam on nende ringide läbiviimise juures see, et sa ei või iial teada, kuhu alustatud teema välja võib viia. Nii võib vaikusest rääkides jõuda hoopis hirmuni või hirmust rääkides hoopis armastuseni. Usalduslikus ja toetavas õhkkonnas julgevad lapsed avaneda ning jagavad siiralt oma sügavamaid mõtteid ja tundeid.
Kindlasti vaatleme ja uurime neis vestlusringides ka kristalle, mille keskel neid ringe peame. Avastame koos nende maagilist ilu, nende omadusi, nende salapära. Nagu kristallid, oleme ka meie kõik väga erinevad ja unikaalsed.
Lisaks vestlusringidele olen praktiseerinud oma koolilastega ka vaikusminuteid. Ka see pealtnäha kerge ülesanne võib lastele algul väga raskeks osutuda.
Olen nõus Fred Jüssiga, kes on öelnud, et tänapäeval võib vaikust pidada üheks tähtsamaks loodusvaraks. Aga paraku on vaikust meie ümber järjest vähem ja vähem. Sellepärast tahan ma ka meie ringides praktiseerida ja kogeda vaikust.
Sooviks oleks õpetada last hindama ja märkama vaikust, selle väärtust, selle võlu, selle olulisust. Panna teda mõtlema, et äkki alati ei pea „risustama“ seda väärtuslikku vara üleliigse heli või müraga. Panna teda nägema, et ka vaikus võib olla tore ja et vaikusest võib sündida imelisi mõtteid ja asju!
Pean akadeemilise hariduse kõrval sama tähtsaks või isegi olulisemaks hinge harimist. Tihti aga ei pööra meie haridussüsteem kas aja või tahte puudusel sellele piisavat tähelepanu ning ka vanematel pole sageli aega lastega piisavalt tegeleda, nendega rääkida, neid kuulata. Seepärast on selline vestlusring, kus istutakse korraks maha, räägitakse, mõtiskletakse, kuulatakse, avaldatakse arvamust, väga vajalik, et tasakaalustada laste emotsionaalsust".


Tegevustuba:  12:00 - 14:00ni, kestvusega 120min., maksumusega 15€.

Ootame lapsi vanuses 6 - 8 aastat.

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil mob.+37256282284, +372 53 420 406 ja e-maili info@gaiakristallid.ee

Energiameditsiin: terapeudid Katre Kuus ja Margit Keldo

18.02.2018
Energiameditsiin: terapeudid Katre Kuus ja Margit Keldo

Meie toredad terapeudid Katre Kuus ja Margit Keldo on ühendanud oma väe ja jõu ning käed, et aidata abiküsijal vabaneda valudest, jõuetustest ja vaimsetest probleemidest. Katre ja Margit tegelevad energiameditsiiniga.

Inimene on energeetiline olend ja energeetiline pilt peegeldab just seda, kui hästi Sa end nüüd ja praegu tunned. Kõik probleemid kajastuvad ja on ka kohe nähtavad inimese energiakeha pildis. Katre ja Margit näevad on ka korduvalt kogenud, et füüsilise keha tege...likuks jooniseks on eeterlik keha, mis kannab endas infot, milline näeb välja meie füüsiline keha - kaasa arvatud terviseprobleemid ja haigused. Füüsiline keha on eeterliku keha täpne koopia. Enerial põhinevad ravimeetodid omavad füüsilist toimet eeterliku keha energiaid tasakaalustades. Need töötavad väljajoonise tasandil. Energiakehade tunnetamine ja nende mõjutamine on abiks diagnostikas, sest iga füüsiline tõbi on juba enne avaldumist olemas eeterlikus kehas, me ei pea enne raviga alustamist ootama, kuni haigus avaldub.

Katre ja Margit tegelevad:

- Energeetilise diagnostikaga - nii vaimse, kui füüsilise probleemi algpõhjuse välja selgitamisega. Vaatates üle inimese energiakehad, siseorganid, energia liikumise suuna ja kiiruse ning sõlmed.

- Aurakehade vaatlusega, laadimise ja taastamisega.

- Eluväravate avamise - hingamise-, immuun- ja vereloomesüsteemide taastamisega.

- Tšakrate ehk energiakeskuste avamise ja väe taastamisega.

- Energeetilise kuiv Tiibeti massaažiga, mis tugevdab verevarustust ja hingamissüsteemi. See on eluenergia väljaimemise ja läbituulutamise tehnika.

- Silma ja kõrvakanalite energeetilise puhastusega.

- Energialekete avastamise ja peatamisega.

- Anname kliendile kaasa palju häid soovitusi ja näpunäiteid, et probleemid ei naaseks ja tervenemine jätkuks.

Seanss lõpetatakse inimesele sügava lõõgastuse andmisega läbi Reiki ja kiviteraapia.
Seansi hind 60€ kestvusega kuni 2h.

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284, +372 51 676 68 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

Shindo- / Shiki venitus ja lõõgastusharjutuste süsteem / EFT emotsioonide vabastamine: terapeut Riina Kasterpalu

18.02.2018
Shindo- / Shiki venitus ja lõõgastusharjutuste süsteem / EFT emotsioonide vabastamine: terapeut Riina Kasterpalu

Gaia Kristallid terapeut Riina Kasterpalu on väljaõppinud Jomon-Shindo instruktor, EFT (emotsionaalse vabaduse tehnika) terapeut ja reikipraktik. Shindo® on holistlik tervendusmeetod, mida selle looja jaapanlanna Kazuko Kuratomi arendab pidevalt edasi. Riina on oma oskusi pidevalt täiendanud sensei Kuratomi isiklikul juhatusel, mis tagab eheda kontakti elava ning järjest täieneva meetodiga. Järjepidev treening Shindo õpetaja Heli Randoja juhendamisel on aidanud õpitut kinnist...ada ja süvitsi omandada.
Shindo imelist tervendavat toimet on Riina isiklikult kogenud. 2013. a tekkis tal tabletiravi tüsistusena tõsine terviserike, millest taastumiseks tegi ta kaks kuud iga päev Shindo kuut venitust. Selle tulemusel oli ta uuesti võimeline täie koormusega pühenduma oma teadustööle. Paranemine oli märkamatu ja hämmastavalt kiire! Riina eelmisel ja praegusel tööl on ühine nimetaja – teadvustamine ja teadlikkus. Shindo õpetab teadvustama ja lahti laskma kõigest, mis inimest koormab: on need siis lahendamata emotsionaalsed probleemid, harjumuslikud lihaspinged, kinnistunud mõttemallid või piiravad uskumused. Shindo läheneb inimesele läbi keha, sest on ju keha meie aken siinsesse maailma, keha heaolust oleneb paljuski vaimne ja hingeline tasakaal. Shindo süsteemi kuuluvad veel Jomoni ja Sonkyo venitusseeriad. Venitus- ja lõõgastusharjutustest on abi nii sundasendis töötajale, emotsionaalse koorma all kannatajale kui ka kroonilisele haigele. Venitusharjutused on lihtsad õppida ja neid saab hiljem ise kodus edasi praktiseerida. Shindo teraapiline massaaž on vabastava toimega, seda tehakse põrandal pehmel matil läbi riiete. Shindo massaaži järel on inimesed enamasti noorema väljanägemisega, kuna kehasse kinni jäänud läbitöötamata ainest on vähem loomulikku eluenergia voolu takistamas. Masaaži tegemisel kasutatakse nii käsi kui ka jalgu. Närvisüsteemi rahustamiseks on Shindo tööriistakomplektis olemas energeetiline massaaž, mida saab teha massaažilaual, kui tervislik seisund takistab põrandale heitmist või sealt tõusmist. Lisaks rakendab Riina tervendavaid praktikaid, mida on õppinud ja õpib jätkuvalt kaasaegse müstiku Thomas Hübli kursustel. Riinat huvitab nii teadlik elamine kui ka teadlik suremine. Thomas Hüblilt on Riina õppinud kasutama teraapias jagamatut tähelepanu ja kohalolu, mis loob võimaluse transformatsiooniks ja tervenemiseks.

Riina teraapiline

* Shindo/EFT seanss kestusega 60min on maksumusega 25€, 75min / 30€, 90min / 35€

* Emotsioonide vabastamise seanss 90 min. 45 €

* Jaapani teraapia Shiki 35 €


Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

Energiaravi / Füüsilise- ja energeetilise keha läbivaatus, Soul Body Fusion: terapeut Margit Keldo

18.02.2018
Energiaravi / Füüsilise- ja energeetilise keha läbivaatus, Soul Body Fusion: terapeut Margit Keldo

Gaia Kristallid terapeut Margit Keldo tegeleb energiaraviga. See tähendab, et ta vaatab üle nii abiküsija füüsilise kui ka energeetilised kehad ja lükkab toppama jäänud energia uuesti liikuma või peatab energialekked.
Füüsiline keha väljendab meie energiakehades toimuvaid protsesse - tundeid, mõtteid jne. See on energia vahendamine, mida Margit oma kätega teeb, saadab abiküsijale ilusat värvilist või valget energiat, mis teda parandab. See energia tuleb igalt poolt - vahel taevast, vahel maa poolt.
Margiti arvetes tähendavad kõik haigused konflikti inimese enda sees. Ja mõttel on väga tugev jõud. Kui mõtled koguaeg nukraid mõtteid ja oled ühes mõttes kinni, siis see annab kusagil kehas tunda.
Paljudel tekivad negatiivsed mõtted ka väga kõrgetest ootustest ja nõudmistest, mis nad endale seadnud on. Kuid piirangutes ja raamides ei ela tõde. Tuleb alateadvusest üles leida see mõttemuster, millest porobleem alguse saab ning see üle vaadata ja ümber hinnata, leida teine vaatenurk.
Haigus on peegel, mis suunab meid lõhestuma, piiridest väljuma. Haigus näitab meie sees ära selle sõlme, millega on vaja tegeleda. Ükskõik, kas valutama hakkab käsi või hing, sellel on alati põhjus.
Pannes käe inimese peale, hakkavad Margitil peas jooksma pildid. Siis hakkab terapeut metafoore tõlgendma, kuni tuleb taipamine, et see oligi see põhjus, miks haigus tuli. Põhjuse mõistmisel kaob teadmatus ja kaob ka valu ja äng. Teraapia on alati meeskonnatöö. Margit aitab mõitsa probleemi energeetikat ja lükkab vajaliku energia liikuma ja abiküsija harutab ise nn sõlme lahti.
Kivid, mida Margit kasutab, on väga erinevad - nii kristallid kui ka tavalised kivid, see tähendab, et ühed ei ole teistest sugugi väekamad. Olulisem kui kivi tiitel on Margiti jaoks see tunne või energia, mis tema sees elab. Kivi on nagu eestlane - algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Ta tahab aega, et aidata - veerand tunniga ei saa, on vaja päevi.

Margit räägib:
" Alati on tore, kui ma saan aidata...Mina, mina, mina - üksjagu enesekeskne suhtumine, sest tegelikult aitab igaüks ennast ise. Ma olen ainult ässitaja. Ässitan abiküsija tema enda vastu üles, kes siis läheb justkui uuesti "põlema", temas ärkab elutuli ja saabki korda"

Margiti energiaravi seanss kestvusega 1h on 30€ ja 2h 50€.
Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

 

Emotsioonide vabastamine, Hingerännak, Rännak tähtede juurde, Soul Body Fusion jt. erinevad teraapilised seansid: terapeut Katre Kuus

18.02.2018
Emotsioonide vabastamine, Hingerännak, Rännak tähtede juurde, Soul Body Fusion jt. erinevad teraapilised seansid: terapeut Katre Kuus

Gaia Kristallid terapeut Katre Kuus seansi-võte selgub kohtumise ajal.
Ei ole ühte kindlat meetodit ega programmi. Muidugi saab tellida
hingerännaku või reikiseansi, vastavalt soovile.
Katre ütleb , et teraapia kliendiga on nagu lõngakera harutamine.
Mõnikord võib seal olla palju sõlmi ja siis püütakse koos inimesega need võimalikult õrnalt lahti harutada. Koos vaadatakse üle toitumine ja elustiil kui senised mõttemustrid. Katre juurde tasubki tulla siis, kui inimene ise on v...almis vaatama nii öelda enda sisse. See kohtumine ise-endaga on alati ilus ja liigutav kogemus.
Parim tasu ongi see, kui inimene läheb seansilt koju sära silmis.
Katre räägib, et ta on näinud väga võimsaid transformatsioone, kus sõna otseses mõttes inimese välimus muutub. See, mis on aastaid vaevanud ning mida on iga päev endaga kaasas kantud ja seda pole enam. Ühel hirmudest vabastamise seansi järel oli klient öelnud, et tal on nüüd tunne, olles kui rohkem ruumi ja saades taas hingata.
Katre poole võib pöörduda nii psühhiliste probleemide- kui
tervisemuredega ja abi saab ka suhteprobleemide korral.
Igale kliendile leiab terapeut just talle sobiva tervendusmeetodi.
Oma teraapiaseanssidel kasutab Katre nii EFT-d, rännakumeetodit, täheteraapiat, reiki`t, välja-vaatlust ja energeetilist Tiibeti massaaži jm.
Kaasas olles tal alati sõbrake pendel ja kotike, tõeliselt imeliste
doTerra õlidega.

Katre seanss kestvusega 1h on 30€ ja 2h 50€.
Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

Ruuninõustamine / Saatuse muutmine / Energeetiline puhastamine: terapeut Maire Sirkel

18.02.2018
Ruuninõustamine / Saatuse muutmine / Energeetiline puhastamine: terapeut Maire Sirkel

Gaia Kristallid veel üks väga eriline terapeut-tervendaja on Maire Sirkel , kes igapäevaselt on aastaid tegelenud väga erinevate teraapiliste- ja vaimsete praktikatega. Meie juures tegeleb Maire ruuninõustamise, saatuse muutmise ja energeetilise puhastamisega.
Maire huvitub kohalike taimede ja loodusenergiate tervistavast mõjust, kasutades neid oma igapäevatöös. Taibates, et kui võimsad jõud peituvad meie esivanemates ja maas, hakkas ta uurima ruune ja skandinaavia kosmoloogiat.
Olles süvenenud ida tarkustesse ja lääne psühholoogiasse on ta jõudnud esivanemate ning maa väe juurde.

Maire räägib:
"Ruuninõustamised aitavad inimesel ennast mõista ja näitavad ära kas on needusi või muud tugevat negatiivset välismõju mõne eluvaldkonnaga seoses. Ruunid eksisteerivad väljaspool aega, seetõttu näitavad nad mõnesid asju ette, samas osutades ka millelegi olulisele minevikus, aitavad tervendada ja isegi muuta saatust.
Minu tee algas UFO lähikontaktiga aastal 1989, Võsul. http://www.tallinnatv.eu/saated…/ajaviide/taevariik-ufodega…
Sellele järgnes palju paranormaalseid kogemusi ja täielikud muutused kõigis eluvaldkondades.
Kuigi, minu esimene spontaanne kehaväline kogemus oli 9 aastaselt. Nägin unes, et lendasime vanaemaga tema toas lae all, mind äratas sellest unest ema, kes teatas, et vanaema suri öösel une pealt ja on vaja sõita maale.
Olen tervendajana inimesi aidanud juba pea paarkümmend aastat. Alustasin massaaziga. Siis tuli reiki ja selleks, et reikit mõista, õppisin traditsioonilist Hiina meditsiini ja hiljem olen praktiseerinud mõned aastad budistlikku meditatsiooni.
1999 alustasin vabastava hingamise ja ajapikku mitmete teiste energeetiliste tervendusviisidega.
Mingil hetkel kui taipasin, et toit on see, mis mõjutab inimese tervist kõige otsesemat, kuulasin paar aastat toitumisalaseid loenguid ja tegin endale selgeks toiduga tervendamise. Olen sellest ajast gluteeini ja kaseiini vabalt toitunud.
See mis toimub inimese kehaga, on tema alateadvuse väljendus. Seepärast olen õppinud ja kasutanud oma töös palju traspersonaalset psühholoogiat ja sellel põhinevaid teraaapiaid. Olen ka aastaid töötanud Tartu Vanglas, et rehabiliteerida narkosõltuvusega kinnipeetavaid. Kasutasin vabastava hingamise meetodit, aga tutuvustasin ka veidi mediteerimist, koputusteraapiat ja teisi viise eneseregulatsiooniks".

Lisainfo:

Koduleht:

https://mairesirkel.weebly.com/

FB: 

https://www.facebook.com/Ruuni-koda-2009546559293593/

 

Maire teraapiline seanss, ruuninõustamise ja energeetilise puhastamisega on orienteeruva kestvusega 120min, 50€
Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

Klassikaline massaaž / Tai jalamasaaž / Laavakivimassaaž / Kehahooldusmassažid kristallikreemidega: terapeut Signe Ehte

18.02.2018
Klassikaline massaaž / Tai jalamasaaž / Laavakivimassaaž / Kehahooldusmassažid kristallikreemidega: terapeut Signe Ehte

Gaia Kristallid terapeutide pere, samuti üks väga eriline terapeut on Signe Ehte, kes on kogu oma teadliku elu jooksul saanud erineval moel vihjeid hakata tegelema kätega tervendamise alal.
Nüüdseks on Signel läbitud mitmed koolitused, erinevate massaažide ja hoolduste alal. Tema tee ja areng sel alal jätkub, soovides aidata ja toetada teisigi sel teel.

Signe vastuvõtule tulles, lisaks erinevatele massaažidele, saab inimene ka tervendavat e. tervendavalt toetavat universaal-energiat läbi käte, tõstes rakukeste ja olemise vibratsiooni e. heaolutunnet veelgi, luues toetavalt suurema ruumi kehal ise-tervenemiseks. Inimkeha on väga tark, tuleb ainult kuulata ja toetada teda.

Signe praktikad:

*Salendav kehahooldus rubiini- ja safiirikreemiga
See on ainulaadne maailmas, Prantsuse hooldussarja "Gemology" toodetega tehtav kehahooldus, põhinedes vedeldatud ja pulbristatud kristallidel. Esialgu teostatakse tsitriinipõhise kehakoorijaga sügav kuid kehale õrn koorimine, seejärel massaaž soojendatud jaadi ja roosa kvartsi kristallidega ning edasi jääb klient mõnulema salendava rubiini-safiiri kreemimaski alla.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 45€

*Noorendav kehahooldus kuukivi ja pärlmutriga
Samuti algab see protseduur tsitriinikreemi kehakoorimisega, seejärel taas soojendatud roosa kvartsi ja jaadi massaaž, järgnevalt peenestatud kuukivil ja pärlil põhinev niisutav-noorendav kreemmaks.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 45€

*Lõõgastav periodoodimassaaž
Kus on tavaline klassikaline masaaž täiendatud Germology sarja magneesiumirikka perioodiõliga.
Seansi pikkus 60min, maksumus 30€

*Klassikaline massaaž
Tervet keha hõlmav massaaž lihaspingete vähendamiseks ja toonuse tõstmiseks. Eriti hea kaela-, õlavöötme ja seljavalude puhul.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 25€

*Tai jalamassaaž
Tai jalamassaži aluseks on Hiina rahvaravist pärit refeksoloogilised jalakaardid. See massaaž aitab parandada vereringet, parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab psüühiliste probleemide korral (stress, depressioon), mõnus kosutus väsinud jalgadele. Massaaž hõlmab jalalaba, sääri ja põlvi.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 25€

*Laavakivimassaaž
Kus kivimasaažis on ühendatud kivide energeetika, kivide soojus ja inimese energeetiline süsteem. Tundeküllane massaaž kuumade laavakividega, mis mitte ainult ei lõõgasta ja leevenda, vaid ka ravib haiguste põhjuseid, tasakaalustab ja eemaldab energeetilisi blokeeringuid kehast. See on massaaž, mida tehakse laavakividega ja kokkupuutes kehaga, energia vabanedes, annab inimesele sügava meelerahu ja heaolutunde. Selles teraapias on ühendatud energiakeskuse ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž, mõjutades tšakraid poolvääriskividega. Kokku puutes nahaga, andes edasi soojust ja päikeselt päritud energiat, mis toetab hormoonsüsteemi, vähendades lihaspingeid, reguleerides seede- ja ainevahetussüsteemi ning laiendades veresooni. Energiakanalite avanedes soojuse mõjul vabastatakse kehas olevad energiablokeerinud, tõstes organismi toonust ja tasakaalustades kogu energeetilist süsteemi. Laavakivimassaaži eesmärk ongi kõrvaldada igasugune elujõu muutus, mis on mitmete füüsiliste hädade tõeliseks põhjuseks. See massaaž, arvestades aastatuhande vanust idamaist tarkust, tegeleb nende tegelike põhjustega, mitte ainult ei leevenda füüsilisi hädasid.

Näidustustena toetab Laavakivimassaaž:

-Unetuse korral
-Lihase- ja liigesevalude puhul
-Mõõduka stressi perioodil
-Vereringeprobleemide puhul
-Hingelisel tasakaalutusel

Vastunäidustusena on selle massaaži puhul:

-Rasedus
-Veenilaiendid ja põletikud
-Viirushaigused
-Nakkushaigused
-Kõrge vererõhk
-Rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused
-Vere hüübimishäired
-Pahaloomulised kasvajad
-Põletikulised haigused

Seansi pikkus 70min, maksumusega 35€

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

Klassikaline massaaž / India peamassaž / Laavakivimassaaž/ Soul Body Fusion: terapeut Aina Tälli

18.02.2018
Klassikaline massaaž / India peamassaž / Laavakivimassaaž/ Soul Body Fusion: terapeut Aina Tälli

Terapeut Aina Tälli on õppinud elama ja töötama koos loodusega. Ta teab, et loodus ei eksi ning on teenäitajaks neile, kes hindavad tõelisi väärtusi - puhast keskkonda, head tervist, ausaid mõtteid, mis suunatud stabiilsuse ja harmoonia säilitamisele Maal.
Aina on Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias omandanud klassikalise massaaži eriala. Tema soov on anda endast parim ja omandatud oskused aitavad tema poole pöördunud i...nimesel saavutada tasakaal ja leida tee tervenemiseni. Aina oskuste kandjateks on tema käed. Lisaks klassikalisele massaažile on õppinud juurde ka mitmeid teisi massaažiliike ja hoolitsusi.

Kindlasti olete kuulnud laavakividest. Kivimassaažis on ühendatud kivide energeetika, kivide soojus ja inimese energeetiline süsteem. Tundeküllane massaaž kuumade kividega, mis mitte ainult ei lõõgasta ja leevenda, vaid ka ravib haiguste põhjuseid, tasakaalustab ja eemaldab energeetilised blokeeringud kehast. See on massaaz, mida tehakse laavakividega ja kokkupuutes kehaga, energia vabanedes, annab inimesele sügava meelerahu ja heaolutunde. Selles teraapias on ühendatud energiakeskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž, mõjutades tšakraid poolvääriskividega. Kokku puutes nahaga, andes edasi soojust ja päikeselt päritud energiat,mis toetab hormonaalsüsteemi, vähendades lihaspingeid, reguleerides seede- ja ainevahetussüsteemi ning laiendades veresooni. Energiakanalite avanedes soojuse mõjul, vabastatakse kehas olevad energiablokid, tõstes organismi toonust ja tasakaalustades kogu energeetilist süsteemi. Laavakivimassaži eesmärk ongi kõrvadada igasugune elujõu muutus, mis on mitmete füüsiliste hädade tõeliseks põhjuseks. See massaaž, arvestades aastatuhande vanust idamaist tarkust, tegeleb nende tegelike põhjustega, mitte ainult ei leevenda füüsilisi hädasid.

Näidustusena toetab Laavakivimassaž:

• Unetuse korral
• Lihase- ja liigesevalude puhul
• Mõõduka stressi perioodil
• Vereringeprobleemide puhul
• Hingelisel tasakaalutusel

Vastunäidustusena on selle massazi puhul:

• Rasedus
• Veenilaiendid ja põletikud
• Viirushaigused
• Nakkushaigused
• Kõrge vererõhk
• Rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused
• Vere hüübimishäired
• Pahaloomulised kasvajad
• Põletikulised haigused

India peamassaaž on loodusteraapia, kus käsitletakse energia kanaleid, masseeritakse läbi pea, kaela, näo ja õlgade piirkond. India peamassaaž ( „stressipesu“) mõjutab nii füüsilist kui vaimset (psüühilist) tasandit.

Nii, nagu loodus on oma võimalustes ja lahkuses piiritu, nii soovib ka Aina oma teadmiste, oskuste ja praktikatega pakkuda seda kõike kõige parimal võimalikul moel.

Teraapiad:
Laavakivi massaaž - kestvus 70 minutit - hind 35€
India peamassaaž Champi - kestvus 50 minutit - hind 25€
Klassikaline massaaž - kestvus 60 minutit - 25€

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee

Klassikaline massaaž / Kristalli - Reiki / Reiki /India peamassaaž / Tai jalamassaaž : terapeut Ene Muiste

18.02.2018
Klassikaline massaaž / Kristalli - Reiki / Reiki /India peamassaaž / Tai jalamassaaž : terapeut Ene Muiste

Tutvustame teile Gaia Kristallid terapeuti Ene Muiste´t, kes sisenes esmakordselt massaažimaailma 2009.a. kui läbis Lahemaa Tervisekoolis klassikalise massaaži algkursuse. Samas koolis õppis ka Ajurveda-, Tai jala- ja India peamassaaži.
Reikit õppis 2003. ja 2007.aastal reiki meister Maire Sirkel juures. Samuti on diplomeeritud Kristalli-Reiki praktik, mida õppis 2015.aastal Sisemise Tarkuse Koolis Universus. Õppimise ajal töötas aga hoopiski teisel alal ehk juhtis üht vana ja väärikat kauplust. Elu muutva otsuse lahkuda mitukümmend aastat
tehtud töölt, tegi ta alles 2014.aastal. Enese täiendamiseks asus uuesti õppima klassikalise massaaži õppesse Anneli Soots`i Tervisekoolis. Lõpetas selle 2016.a kevadel. Sellest ajast on massaažid ja teraapiad tema igapäevatöö, mida väga armastab. On õppinud veel meta-meditsiini ja
EFT-d.

Mis on Kristalli-Reiki?

Kristalli-Reiki on alternatiivne tervendusmeetod, kus kasutatakse Reiki toimimise põhimõtetel universaalse elujõuenergia kanaldamist kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega. Nii Reiki kui Kristalliteraapia kasutab Jumalikku Armastusenergiat ja nende kombineerimisel on tulemused veelgi võimsamad. Reiki`t e. tervendamist käte pealepanemise teel on tuntud aastatuhandeid ning see on inimese loomulik viis ennast ja teisi aidata. Kristallide vibratsioon aga tasakaalustab meie energeetilist keha. Reiki energia tugevdab kogu protsessi ja seepärast on ka tulemused märgatavamad.

Mis on Klassikaline massaaz?

Klassikalise massaazi aluseks on inimese anatoomiline keha, lähtudes ka füsioloogiast. Selles protsessis kasutatakse väga erinevaid võtteid nagu raputamine, silumine, pigistamine, hõõrumine, löökvõtted jne. On ka valu leevenduseks eraldi erinevad võtted. Massaazi mõju on toimiv veresoontele, naha aluskudedele, närvidele, lihastele, nahale jne. , e. tervele kehale.

Massaazi mõju: lõdvestab pinges/valulikke lihasied, kiirendab ainevahetust, puhastab organismi jääkainetest, aktiveerib lümfiringet, parandab üleüldist vereringet ja kudede varustamist toitainetega, vabastab endrofiine, leevendades nii vaimset kui füüsilist pinget e. stressi.

Mis on India peamassaaz?

India peamassaaz e. Champi, kus käsitledes energiakanaleid masseeritakse läbi pea, kael, kõrvad, nägu ja õlgade piirkond. See on seotud iidse Ajurveeda meditsiinisüsteemiga, mis õpetab haigusi ennetavalt enda eest hoolitsema.

Peamassaazi mõju: toetab juuste head vormi, stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ja
Keha - Hinge harmooniat. Suurepärane mõju on Silmadele ja Kõrvadele, puhastades ka Nina.-ja Kõrvalurkeid. Võimas mõju õlgade jäikuse korral, hea kaelale ja eksamiperioodil ning aitab unetuse puhul kuni vaimse puhastumiseni välja.

Mis on Reiki?

Reiki on tulenenud Tiibeti ravikunstist. 19.sajandil taasavastas selle Jaapanis dr. Usui ja seejärel levis meetod üle maailma. REIKI tähendab Jaapani keeles „Universaalne Eluenergia”. Reiki tervendaja on kanaliks vahendamaks Reiki energiat. Reiki seanss toetab inimest tervikuna - füüsiliselt, mentaalselt, emotsionaalselt ja vaimselt. Kui eluenergia vool meie kehas on takistatud, tekib häire, mis võib viia füüsilise haiguseni. Negatiivsed mõtted ja emotsioonid takistavad energiavoolu. Reiki voolab ja
tõstab meie vibratsiooni, täidab selle positiivse energiaga, negatiivsus kustub ja keha saab hakata kosuma. Reiki tähtsamad toimed on: eluenergia suurendamine, tasakaalustamine ja aura tugevdamine, mõju haiguste põhjuslikkusele, stressist vabanemine, vabanemine negatiivsetest mõtetest ja emotsioonidest, toetab klassikalist meditsiini, vähendab valu ja lõdvestab lihaseid.

Mis on Tai jalamassaaž?

Tai jalamassaaži aluseks on Hiina rahvaravist pärit refeksoloogilised jalakaardid. Tai jalamassaaž aitab parandada vereringet, parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab psüühiliste probleemide korral (stress, depressioon), mõnus kosutus väsinud jalgadele. Massaaž hõlmab jalalaba, sääri ja põlvi.

Klassikaline massaaž - 25€, kestvus 60min.
Kristalli-Reiki - 30€, kestvus 60min.
India peamassaaž - 25€, kestvus 45min.
Tai jalamassaaž - 25€, kestvus 60min.
Reiki - 25€, kestvus 60min.

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee