+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Üritused

 
 
 
  
  
 

Esoteerika algkursus 
Kursus toimub reede õhtuti, kell 18.00 – 21.00.

Ootame Teid sellele põnevale ja informatiivsele algkursusele, 
kus tegemist on algajatele mõeldud praktilise kursusega ja käsitletakse erinevaid vahendeid, saladusi ja harjutusi, et lihvida oma loomupäraseid spirituaalseid andeid. 
Kõiki neid teadmisi on läbiviijast selgeltnägija Ruth Pukman ise aastate jooksul õppinud, kanaldanud, kogenud ja praktiseerinud edukalt. 

Ruth: "Minu eesmärk on peale teooriate ja põhitõdede rääkimise koos teiega ka praktiseerida läbi kõik, mida õpime. Soovin anda teile kätte niidialguse läbi meditatsiooni, kanalduse ja erinevate lahendamist vajavate ülesannete. Viime läbi mitmeid praktilisi ülesandeid, mis arendavad selgeltnägemist ja meie vaimseid võimeid.
Me leiame palju materiale ja artikleid, kuidas midagi teha, kuid kahjuks praktikasse ei ole alati kõike nii lihtne viia, kui pealtnäha võibolla teoorias see paistab. Minu ülesanne on teile anda kätte see võti, millega te saaksite selle ukse avada enda loomupäraste võimete jaoks. Soovin juhatada teid üksnes elama kõrgemal sagedusel, et sa leiaksid oma hinges rahu, tasakaalu ja harmoonia. Saaksid edaspidi ise abivajajaid ehk aidata ning arendate oma selgeltnägemise oskusi."
 Kõiki neid teadmisi saavad osalejad kasutada nii iseenda kui ka teiste kõrgeimaks hüvanguks.

Ühel päeval käsitleme mitut erinevat teemat ning tunnilõpus ka praktiseerime tunnis õpitut. Kindlasti sisaldab iga tund ka meditatsiooni/rännakut vastavalt tunnis läbitule.

Kõik koolitusel oselejad saavad omale koolitusmaterjalid ja kususe lõpus vastava lõpuninnistuse.

Kursuse programm:

 25. jaanuar - Mis on meditatsioon ja kuidas edukalt mediteerida? Miks on oluline osata mediteerida? Kuidas saada ühendus Maaemaga ja valguse algallikaga? Iseenda tasakaalustamine, kanaldamine.

08. veebruar - Valguse hierarhia, kes on valguseolendid ja kuidas suhelda peainglite, kaitseinglite ning teejuhtidega? Räägime ka maagia rituaalidest.

22. veebruar - Kuidas saada meediumiks ? Millal, miks ja milliste võtete abil saada ühendus surnud esivanematega. Kuidas muuta enda sagedust madalamale ilma, et see meid kahjustaks. Esivanemad on ühed meie teejuhid, kes meid armastavad ning nendega suhtlemine ei ole kindlasti vaid tumedate nõidade pärusmaa. Kuid tuleb teada olulisi fakte siinkohal, millal, miks ja kuidas seda teha tuleks. Maagia ja loitsud. 

08. märts - Selgeltnägemine, selgelttajumine, selgelttundmine ja selgeltkuulmine (teooria ja praktika)

 22. märts - Elueesmärk, oma kõikide kanalite avamine ning rändamine Universumi tasanditel.
 

 05. aprill - Eelmised elud, karmad, abivahendite kasutamine ( tarod, käejooned, ruunid, pendlid, kristallid jms ), Inglialtar. Pidulik kursuse lõpetamine.
 
Kurseuse hind on 170 eurot, kui maksta korraga kogu kursus.  Hind sisaldab  6 õppepäeva, õppematerjale ning lõpus anname ka tunnistuse, et olete meie kursuse läbinud.
Eraldi makstes on kursuse hind 30 eur päev. 


Koolitus toimub Gaia Kristallide keskuses - Pepleri 23, Tartu. 

NB! Kohtade arv koolitusele on piiratud, minul on suur palve sinule - Kui sa registreerid ennast meie koolitusele, kuid otsustad loobuda, siis PALUME sellest meid kindlasti teavitada, et keegi, kes sooviks osaleda, ei jääks põhjuseta võimalusest ilma.  

Kursusele registreerimine:
http://valgusinglid.weebly.com/esoteeriline-algkursus.html
 
  
 
 
 
 
 
Anamera - "Väeehete ja Mala valmistamise töötuba"
2. märtsil kell 14:00 
 
Kristallhelmestest valmistatud väeehted aitavad kaunistada igat inimest, nad toetavad tervenemisel, maandavad ja kaitsevad energeetiliselt. 
Aitavad Sul enesega rohkem tuttavaks saada, paremini ennast mõista. Nad kannavad erilist väge, kui nad on valmistatud iseenda kätega ja armastava südamega. 
Kutsume Sind töötuppa, kus saad valmistada väeehteid poolvääriskividest just enese maitse järgi, materjal selleks on olemas kohapeal. Võid kaasa võtta ka ehteid, mida soovid ümber teha. Sa võid punuda mala, käevõru või kaelakeed, just sellise ehte, mis Sind kutsub.

Mida me teeme:
• loome turvalise ringi ja saame tuttavaks
• räägime väeehetest, nende loomisest, kasutamisest ja kõigest, mis seotud väeehetega
• teeme juhendatud rännaku enese sisse, et mõista paremini, millist väeehet me hetkel just vajame
• punume rännakult toodu isiklikku väeehtesse
• teeme rituaali valminud väeehtega

Mida Sa saad sellelt töötoalt:
• isikliku, enda kätega valmistatud väeehte
• teadmised, kuidas oma väekat kaaslast kasutada, hooldada ja hoida
• uued oskused järgmiste ehete valmistamiseks

Töötoa maksumus 15.- pluss kasutatud materjali maksumus, kõik vajalik on kohapeal olemas. 
Alustame kell 14:00 töötuba lõppeb siis, kui oled oma ehte valmis saanud :)

Vajalik eelnev registreerimine, T- L kell 12:00 - 19:00 telefonil 
+372 56 282 284 või e-mailil info@gaiakristallid.ee.

Töötuba viib läbi Merike energeetilise nimega Anamera, kes usub helide tervendavasse väesse ja kasutab seda igapäevaselt tehes klientidele vibroakustilist helimassaaźi ja helivanni. See, millisena lahkuvad inimesed Tiibeti helikausi alt, on kirjeldamatu - silmad säravad, rahu ja õnn hinges. Kausi helid ja vibratsioon äratavad keha isetervendavad jõud. Ükski probleem ei tundu enam oluline ja hinges on vaid armastus. Samuti leiavad tihti kliendid lahendusi oma probleemidele ja korduvatele mustritele. Kausi heli viib aju muutunud teadvuse seisundisse ja vastused inimese seest pääsevad liikvele. Meis kõigis on vägi luua ja muuta oma elu, kõik vastused on meis endis olemas.
Helid ja Tiibeti helikausid jõudsid Merikeseni läbi Venemaalt pärit, Nepaalis õppinud meistri dr. V. Oguy ja Nepaali planetaarsete helide meistri Govinda Tiwari.
Veel on õppinud Merike litoteraapiat kristalliterapeut Liliya Zueva juures ja Maagilist reikit Kristel Treieri ja Meeli Lepsoni juures. Osalenud transpersonaalse psühholoogia koolitustel Sergey Strekalovi juures ja Holistilises Instituudis. Śamaanitööd Tõnu Talimaa ja Mikk Sarve juures. Läbinud arvukalt erinevaid klienditeeninuskoolitusi. Merikest saadavad igapäevaselt śamaanitrumm, Tiibeti helikausid ja maagia.

Oled armastusega oodatud! ♥
Tule sõbraga, jagatud kogemus lähendab!
 
 
 
 
 
 
 
Tiibeti laulvate kausside helimassaaži
vastuvõtupäev 31. märtsil
 
TERVIS, TASAKAAL, ELURÕÕM!
Unikaalne helimassaaž Tiibeti laulvate kaussidega – see on iidne ravimeetod, pärandatud meile „Maailma Katuselt“ ehk Tiibetist. Sertifitseeritud terapeudi abil koged müstilist, sajandite vanust tiibeti munkade meditatsiooni.
 
REGISTREERIMINE. Helimassaaži seanss kestab 1 tund ja on individuaalne. Seega palun registreeri omale sobiv aeg.
 
Vabad vastuvõtuajad:
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
 
Energiapanus 25€
Broneerimine T- L kell 12:00 - 19:00 telefonil +372 56 282 284
ja või e-mailil info@gaiakristallid.ee
 
Helimassaaži tervendav mõju põhineb asjaolul, et meie keha organid, omades võnkesagedust, resoneeruvad kausi vibratsiooni ja heliga ehk hakkavad vastu vibreerima. Kerge vibratsiooni tulemusena paraneb soontes ja kapillaarides vereringe, mille tulemusena vabaneb lihastest pinge. Inimene lõdvestub ja sukeldub meditatiivsesse seisundisse ning organism hakkab taastama ja tugevdama oma immuunsüsteemi. Kiireneb ka lümfiringe, mis võimaldab kehal puhastuda.
 
Massaaž äratab organismi enesetervendavad jõud, aitab leida ebakõlad meie sees ja häälestab organismi ühtsele lainele.
Emotsionaalsel tasandil toimub lõõgastumine, mis toob kaasa harmoonia ja rahu. Kirjeldatud vibroakustiline helimassaaž on suurepärane vahend stressi ja pinge vastu!
Füüsilisel tasandil toimub massaaži käigus energeetiliste blokeeringute eemaldamine lihastest, parandades seeläbi keha kaitsemehhanismide tööd.
 
Osaleja saab infot oma energeetilise hetkeseisundi ja vaimsaatjate kohta. Soovi korral aitan ja õpetan Sind oma Saatjatega suhtlema ja energeetiliselt kõrgemat vibratsiooni hoidma.
 
Gaia Kristallide kaunis keskus loob kõikide protsesside jaoks turvalise ja toetava keskkonna, süvendades kogemuse mõju veel mitmekordselt.
 
Massaaži ajal on klient riietatud, kliendi keha puudutab vaid kauss. Vastunäidustused on minimaalsed.
 
Oled armastusega oodatud!
Merike
Lisainfot Merikese tegemiste kohta leiad Helisev Vaikus lehelt.


 
 


 
 
Naiste väeõhtu 31. märtsil kell 16:00 - 18:00
 
Kallis Naine, kutsun Sind naiste väeringi!

Juba aastatuhandeid on naised kogunenud kokku, et jagada, hoolida, toetada ja väestada üksteist. Naiste väering kannab endas alati tervendavat väge. Ühiselt koos olles, tõuseb eriline ühisvägi, mis toetab, kannab ja toob nähtavale nähtamatu. Siin võid leida enda seest nii mõnegi ebakõla või uue ja põneva teeotsa.

Mida me teeme:
• loome turvalise ringi ja saame tuttavaks
• puhastame ja avame end imeliste Tiibeti laulvate kausside helis
• joome maitsvat ja kosutavat taimeteed
• valmistame väekotikese, mille laeme ja väestame rituaaliga looduses
◦ Väekotike jääb Sind edaspidi toetama ja hoidma just selles valdkonnas, mis on Su elus just hetkel oluline
• soovi korral jagame kogetut

Üritus toimub Gaia Kristallide imelises ja toetavas teraapiatoas.
Osalustasu 20€

Registreerimine T- L kell 12:00 - 19:00 telefonil +372 56 282 284 
või e-mailil info@gaiakristallid.ee

Tule ringi nii nagu oled, kõik vajalikud vahendid on kohapeal olemas. Riietu ilmale vastavalt, ühe osa õhtust veedame väljas.
Ringi loob ja hoiab Anamera.

Anamerast:
Merike energeetilise nimega Anamera, kes usub helide tervendavasse väesse ja kasutab seda igapäevaselt tehes klientidele vibroakustilist helimassaaźi ja helivanni. See, millisena lahkuvad inimesed Tiibeti helikausi alt, on kirjeldamatu - silmad säravad, rahu ja õnn hinges. Kausi helid ja vibratsioon äratavad keha isetervendavad jõud. Ükski probleem ei tundu enam oluline ja hinges on vaid armastus. Samuti leiavad tihti kliendid lahendusi oma probleemidele ja korduvatele mustritele. Kausi heli viib aju muutunud teadvuse seisundisse ja vastused inimese seest pääsevad liikvele. Meis kõigis on vägi luua ja muuta oma elu, kõik vastused on meis endis olemas.
Helid ja Tiibeti helikausid jõudsid Merikeseni läbi Venemaalt pärit, Nepaalis õppinud meistri dr. V. Oguy ja Nepaali planetaarsete helide meistri Govinda Tiwari.
Veel on õppinud Merike litoteraapiat kristalliterapeut Liliya Zueva juures ja Maagilist reikit Kristel Treieri ja Meeli Lepsoni juures. Osalenud transpersonaalse psühholoogia koolitustel Sergey Strekalovi juures ja Holistilises Instituudis. Śamaanitööd Tõnu Talimaa ja Mikk Sarve juures. Läbinud arvukalt erinevaid klienditeeninuskoolitusi. Merikest saadavad igapäevaselt śamaanitrumm, Tiibeti helikausid ja maagia.

Oled armastusega oodatud! ♥
Tule sõbraga, jagatud kogemus lähendab!