+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Klassikaline massaaž / Tai jalamasaaž / Laavakivimassaaž / Kehahooldusmassažid kristallikreemidega: terapeut Signe Ehte

18.02.2018
Klassikaline massaaž / Tai jalamasaaž / Laavakivimassaaž / Kehahooldusmassažid kristallikreemidega: terapeut Signe Ehte

Gaia Kristallid terapeutide pere, samuti üks väga eriline terapeut on Signe Ehte, kes on kogu oma teadliku elu jooksul saanud erineval moel vihjeid hakata tegelema kätega tervendamise alal.
Nüüdseks on Signel läbitud mitmed koolitused, erinevate massaažide ja hoolduste alal. Tema tee ja areng sel alal jätkub, soovides aidata ja toetada teisigi sel teel.

Signe vastuvõtule tulles, lisaks erinevatele massaažidele, saab inimene ka tervendavat e. tervendavalt toetavat universaal-energiat läbi käte, tõstes rakukeste ja olemise vibratsiooni e. heaolutunnet veelgi, luues toetavalt suurema ruumi kehal ise-tervenemiseks. Inimkeha on väga tark, tuleb ainult kuulata ja toetada teda.

Signe praktikad:

*Salendav kehahooldus rubiini- ja safiirikreemiga
See on ainulaadne maailmas, Prantsuse hooldussarja "Gemology" toodetega tehtav kehahooldus, põhinedes vedeldatud ja pulbristatud kristallidel. Esialgu teostatakse tsitriinipõhise kehakoorijaga sügav kuid kehale õrn koorimine, seejärel massaaž soojendatud jaadi ja roosa kvartsi kristallidega ning edasi jääb klient mõnulema salendava rubiini-safiiri kreemimaski alla.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 45€

*Noorendav kehahooldus kuukivi ja pärlmutriga
Samuti algab see protseduur tsitriinikreemi kehakoorimisega, seejärel taas soojendatud roosa kvartsi ja jaadi massaaž, järgnevalt peenestatud kuukivil ja pärlil põhinev niisutav-noorendav kreemmaks.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 45€

*Lõõgastav periodoodimassaaž
Kus on tavaline klassikaline masaaž täiendatud Germology sarja magneesiumirikka perioodiõliga.
Seansi pikkus 60min, maksumus 30€

*Klassikaline massaaž
Tervet keha hõlmav massaaž lihaspingete vähendamiseks ja toonuse tõstmiseks. Eriti hea kaela-, õlavöötme ja seljavalude puhul.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 25€

*Tai jalamassaaž
Tai jalamassaži aluseks on Hiina rahvaravist pärit refeksoloogilised jalakaardid. See massaaž aitab parandada vereringet, parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab psüühiliste probleemide korral (stress, depressioon), mõnus kosutus väsinud jalgadele. Massaaž hõlmab jalalaba, sääri ja põlvi.
Seansi pikkus 60min, maksumusega 25€

*Laavakivimassaaž
Kus kivimasaažis on ühendatud kivide energeetika, kivide soojus ja inimese energeetiline süsteem. Tundeküllane massaaž kuumade laavakividega, mis mitte ainult ei lõõgasta ja leevenda, vaid ka ravib haiguste põhjuseid, tasakaalustab ja eemaldab energeetilisi blokeeringuid kehast. See on massaaž, mida tehakse laavakividega ja kokkupuutes kehaga, energia vabanedes, annab inimesele sügava meelerahu ja heaolutunde. Selles teraapias on ühendatud energiakeskuse ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž, mõjutades tšakraid poolvääriskividega. Kokku puutes nahaga, andes edasi soojust ja päikeselt päritud energiat, mis toetab hormoonsüsteemi, vähendades lihaspingeid, reguleerides seede- ja ainevahetussüsteemi ning laiendades veresooni. Energiakanalite avanedes soojuse mõjul vabastatakse kehas olevad energiablokeerinud, tõstes organismi toonust ja tasakaalustades kogu energeetilist süsteemi. Laavakivimassaaži eesmärk ongi kõrvaldada igasugune elujõu muutus, mis on mitmete füüsiliste hädade tõeliseks põhjuseks. See massaaž, arvestades aastatuhande vanust idamaist tarkust, tegeleb nende tegelike põhjustega, mitte ainult ei leevenda füüsilisi hädasid.

Näidustustena toetab Laavakivimassaaž:

-Unetuse korral
-Lihase- ja liigesevalude puhul
-Mõõduka stressi perioodil
-Vereringeprobleemide puhul
-Hingelisel tasakaalutusel

Vastunäidustusena on selle massaaži puhul:

-Rasedus
-Veenilaiendid ja põletikud
-Viirushaigused
-Nakkushaigused
-Kõrge vererõhk
-Rasked südame-, neeru- ja kopsuhaigused
-Vere hüübimishäired
-Pahaloomulised kasvajad
-Põletikulised haigused

Seansi pikkus 70min, maksumusega 35€

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee