+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Energiaravi / Füüsilise- ja energeetilise keha läbivaatus, Soul Body Fusion: terapeut Margit Keldo

18.02.2018
Energiaravi / Füüsilise- ja energeetilise keha läbivaatus, Soul Body Fusion: terapeut Margit Keldo

Gaia Kristallid terapeut Margit Keldo tegeleb energiaraviga. See tähendab, et ta vaatab üle nii abiküsija füüsilise kui ka energeetilised kehad ja lükkab toppama jäänud energia uuesti liikuma või peatab energialekked.
Füüsiline keha väljendab meie energiakehades toimuvaid protsesse - tundeid, mõtteid jne. See on energia vahendamine, mida Margit oma kätega teeb, saadab abiküsijale ilusat värvilist või valget energiat, mis teda parandab. See energia tuleb igalt poolt - vahel taevast, vahel maa poolt.
Margiti arvetes tähendavad kõik haigused konflikti inimese enda sees. Ja mõttel on väga tugev jõud. Kui mõtled koguaeg nukraid mõtteid ja oled ühes mõttes kinni, siis see annab kusagil kehas tunda.
Paljudel tekivad negatiivsed mõtted ka väga kõrgetest ootustest ja nõudmistest, mis nad endale seadnud on. Kuid piirangutes ja raamides ei ela tõde. Tuleb alateadvusest üles leida see mõttemuster, millest porobleem alguse saab ning see üle vaadata ja ümber hinnata, leida teine vaatenurk.
Haigus on peegel, mis suunab meid lõhestuma, piiridest väljuma. Haigus näitab meie sees ära selle sõlme, millega on vaja tegeleda. Ükskõik, kas valutama hakkab käsi või hing, sellel on alati põhjus.
Pannes käe inimese peale, hakkavad Margitil peas jooksma pildid. Siis hakkab terapeut metafoore tõlgendma, kuni tuleb taipamine, et see oligi see põhjus, miks haigus tuli. Põhjuse mõistmisel kaob teadmatus ja kaob ka valu ja äng. Teraapia on alati meeskonnatöö. Margit aitab mõitsa probleemi energeetikat ja lükkab vajaliku energia liikuma ja abiküsija harutab ise nn sõlme lahti.
Kivid, mida Margit kasutab, on väga erinevad - nii kristallid kui ka tavalised kivid, see tähendab, et ühed ei ole teistest sugugi väekamad. Olulisem kui kivi tiitel on Margiti jaoks see tunne või energia, mis tema sees elab. Kivi on nagu eestlane - algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Ta tahab aega, et aidata - veerand tunniga ei saa, on vaja päevi.

Margit räägib:
" Alati on tore, kui ma saan aidata...Mina, mina, mina - üksjagu enesekeskne suhtumine, sest tegelikult aitab igaüks ennast ise. Ma olen ainult ässitaja. Ässitan abiküsija tema enda vastu üles, kes siis läheb justkui uuesti "põlema", temas ärkab elutuli ja saabki korda"

Margiti energiaravi seanss kestvusega 1h on 30€ ja 2h 50€.
Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee