+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Energiameditsiin: terapeudid Katre Kuus ja Margit Keldo

18.02.2018
Energiameditsiin: terapeudid Katre Kuus ja Margit Keldo

Meie toredad terapeudid Katre Kuus ja Margit Keldo on ühendanud oma väe ja jõu ning käed, et aidata abiküsijal vabaneda valudest, jõuetustest ja vaimsetest probleemidest. Katre ja Margit tegelevad energiameditsiiniga.

Inimene on energeetiline olend ja energeetiline pilt peegeldab just seda, kui hästi Sa end nüüd ja praegu tunned. Kõik probleemid kajastuvad ja on ka kohe nähtavad inimese energiakeha pildis. Katre ja Margit näevad on ka korduvalt kogenud, et füüsilise keha tege...likuks jooniseks on eeterlik keha, mis kannab endas infot, milline näeb välja meie füüsiline keha - kaasa arvatud terviseprobleemid ja haigused. Füüsiline keha on eeterliku keha täpne koopia. Enerial põhinevad ravimeetodid omavad füüsilist toimet eeterliku keha energiaid tasakaalustades. Need töötavad väljajoonise tasandil. Energiakehade tunnetamine ja nende mõjutamine on abiks diagnostikas, sest iga füüsiline tõbi on juba enne avaldumist olemas eeterlikus kehas, me ei pea enne raviga alustamist ootama, kuni haigus avaldub.

Katre ja Margit tegelevad:

- Energeetilise diagnostikaga - nii vaimse, kui füüsilise probleemi algpõhjuse välja selgitamisega. Vaatates üle inimese energiakehad, siseorganid, energia liikumise suuna ja kiiruse ning sõlmed.

- Aurakehade vaatlusega, laadimise ja taastamisega.

- Eluväravate avamise - hingamise-, immuun- ja vereloomesüsteemide taastamisega.

- Tšakrate ehk energiakeskuste avamise ja väe taastamisega.

- Energeetilise kuiv Tiibeti massaažiga, mis tugevdab verevarustust ja hingamissüsteemi. See on eluenergia väljaimemise ja läbituulutamise tehnika.

- Silma ja kõrvakanalite energeetilise puhastusega.

- Energialekete avastamise ja peatamisega.

- Anname kliendile kaasa palju häid soovitusi ja näpunäiteid, et probleemid ei naaseks ja tervenemine jätkuks.

Seanss lõpetatakse inimesele sügava lõõgastuse andmisega läbi Reiki ja kiviteraapia.
Seansi hind 60€ kestvusega kuni 2h.

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284, +372 51 676 68 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee