+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Lihvitud kivid

Järjesta:

Ametüst on võimas kaitsekivi, sisendab Jumalikku armastust, blokeerib geopaatilist stressi või negatiivseid keskonnaenergiat, tõrjub viha ja ärevust, suurendab intuitsiooni, rahustab - stimuleerib vastavalt vajadusele, toob tüünust ja rahu.

Mõõt 2cm

3,50 €

Ametüst on võimas kaitsekivi, sisendab Jumalikku armastust, blokeerib geopaatilist stressi või negatiivseid keskonnaenergiat, tõrjub viha ja ärevust, suurendab intuitsiooni, rahustab - stimuleerib vastavalt vajadusele, toob tüünust ja rahu.

 

2,50 €

Ametüst- Võimas tasakaalustaja, rahustab meelt, hea valuvaigistaja.

Mäekristall- Meister tervendaja võimendades teiste kristallide energiat.

Suitsukvarts- Neutraliseerib negatiivset energiat, blokeerib geopaatilist stressi.

Roosa Kvarts- Puhastab ja avab südame, kergendab sügavat sisemist tervenemist.

5,50 €

2 - 3 cm

6,00 €

1,5 - 2,5 cm

4,50 €

Toetab suitsetamisest loobumist ja aitab depresiooni puhul.

 

Mõõt 2 - 2,5cm

5,00 €

Mõõt 2 - 3cm

3,00 €

Kaitseb õudusunenägude ja luupainajate eest, hea laste tervendaja.

Mõõt 1,5 - 2cm

5,00 €

Roosa Kvarts asendab negatiive energia armastavate võngetega, vähendab pingeid, aitab andestada, soodustab tundlikkust, puhastab ja avab südame kõigile tasanditele, tuues sisemist tervendemist, taastab harmoonia, toetab enese armastamist, vabastab organismi mürkidest, suurendab viljakust, leevendab põletusi ja hingamisprobleeme, tervendab emotsionaalsest traumast, turgutab sõprussuhteid, toob rahu ja tingimusteta armastust, taastab usaldust, kasulik neerudele ja vereingele, tugevdab südant, ravib sisselõikeid ja marrastusi, lõpmata rahu ja armastusekivi.

Mõõt 3 - 4cm.

5,50 €

3 cm

23 - 25g

3,90 €

2,5 - 4 cm

4,50 €

Maandav ja kaitsev kivi, mis hajutab negatiivsust, soodustab häid unenägusid.

 

Mõõt 2 - 2.5cm

2,70 €

2 -3 cm

10,50 €

2 - 4 cm

5,50 €

Mõõt 2cm

3,00 €

Kollane Kvarts

Olen imeline harmooniat ja loovust edendav kristall. Toon sinu ellu vaimset selgus, toetades õppimist ja uute teadmiste omastamist. Edendan edukust ja arendan analüüsivõimet.Toetan sind keskendamaks hetkesse, motiveerides liikumist avardumise suunal. Õpetan ära tundma olukordi, mis ei teeni sinu tegelikku eesmärki ja muutma selles suhtumist. Hoia mind enda lähedal kui vajad tähtajaliste projektide õigeaegset lõpuleviimist. Võid kanda mind rahakotis kuna tõstan raha energiat, eriti koos Rohelise Aventuriini, Tsitriini ja Krüsopraasiga ning sobin suurepäraselt ka sinu küllusekarpi.Tervendan mao-, ja seedeprobleeme, stabiliseerin ainevahetust ja energiseerin Päikesepõimikut. Peamiselt leidub mind Indias ja Brasiilias. Puhasta mind küünlaleegil, heliga või jooksva vee all. Aseta mind laadimiseks kas Päikese või Kuu kätte :)

 

1.5 - 2.5 cm

5,50 €
 Olen võimas tunnete rahustamise kivi. Tuntakse mind ka “uute alguste” kivina. Aitan tuua Sinu ellu uusi armastuse energiaid ning ka olemasolevas suhtes neid taasluua.Toon alateadvuses oleva teadvusesse, edendades empaatiat ja intuitsiooni. Soodustan helgeid unenägusid. Suurendan psüühilisi võimeid ja selgeltnägemist. Olen täidetud naiseliku, passiivse, vastuvõtliku energiaga. Abistan mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku küljega. Vaimselt avan meele irratsionaalsetele impulssidele, õnnelikule juhusele ja sünkroonsusele. Kuid minuga tuleb valvel olla soovmõtlemise vastuse osas, et mitte laskuda illusioonidesse. Oman võimet suurendada emotsionaalset intelligentsust, tuues kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja harmoonia Sinus eneses.

 

 

2 - 3 cm

5,50 €

Annab meelekindlust, soodustab kiiret mõtlemist.

Mõõt 1,5 - 3cm

5,00 €

Hetkel otsas.

 

Mõõt 1,5cm

7,00 €

1 - 2 cm

4,00 €