+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Küünlajalad

Järjesta:

Ametüst on võimas kaitsekivi, sisendab Jumalikku armastust, blokeerib geopaatilist stressi või negatiivseid keskonnaenergiat, tõrjub viha ja ärevust, suurendab intuitsiooni, rahustab - stimuleerib vastavalt vajadusele, toob tüünsust ja rahu, toetab silmi.

Näidustusena:
- migreeni- ja peavalud
- lihaspinged
- ääretult hea energia transformeerija / tasakaalustaja
- võimas toetaja medistatsioonis

Kaal 0,8 - 1,3kg

35,00 €

Kaal 470 g

Kõrgus 6 cm

9,50 €

Olen kui kosmiline kompuuter, talletades informatsiooni ja omades võimet lahustada karmat. Inimeses võimendan ülemeelelisi andeid, häälestan sind vaimsele eesmärgile. Kui mind käes hoiad, kahekordistan sinu biomagnetilist välja. Vibratsioonilisel tasandil viin loomulikul teel sinu ja sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, ennetades haiguseid. Toimin võimsa hinge tervendaja- ja puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Aseta mind laadimiseks kuumakindlal alusel päikese või kuu kätte. Puhasta mind küünlaleegil, heli või jooksva veega.

 

Kaal 0,8 - 1 kg

 


 

 

29,00 €

Roosa Kvarts asendab negatiive energia armastavate võngetega, vähendab pingeid, aitab andestada, soodustab tundlikkust, puhastab ja avab südame kõigile tasanditele, tuues sisemist tervendemist, taastab harmoonia, toetab enese armastamist, vabastab organismi mürkidest, suurendab viljakust, leevendab põletusi ja hingamisprobleeme, tervendab emotsionaalsest traumast, turgutab sõprussuhteid, toob rahu ja tingimusteta armastust, taastab usaldust, kasulik neerudele ja vereingele, tugevdab südant, ravib sisselõikeid ja marrastusi, lõpmata rahu ja armastusekivi.

Kaal 0,8 - 1,2 kg

29,00 €

Pikkus 10 cm 

Kaal 450 g

14,00 €