+ 372 56 282 284

 

 

E-R

 

10:00 - 19:00   

 

 L

 

10:00 - 16:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Kõrvarõngad

Järjesta:

Ahhaat

Tugevdan taju, analüütilisust ja enesekindlust. Aitan enesega leppimisel ja üle saada kibestumistest ning neutraliseerin negatiivsuse. Toetan vaimset kasvu ja mõtisklusi. Tervendan ja toon tasakaalu. Olen hea mitmetasandiline puhastaja.

Hematiit

Kaitsen aurat. Maandan hinge kehavälistel rännakutel tagasi kehasse. Ergutan enesehinnangut. Toetan sõltuvustest vabanemisel. Stabiliseerin vererõhku.

 

Pikkus: 4cm

 

 

14,00 €

Hõbe 925, 6g

Pikkus: 3,5cm

Sisendan Jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid keskonnaenergiaid, olen võimas kaitsekivi, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan - stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünust ja rahu.

52,00 €

Olen valguse, edu ja suurte muutuste ellukutsusja, ühendades sind universaalsete energiatega. Tõhustan visualiseerimistehnikat unistuste ellukutsumisel. Kui leiad endale vaikse koha, hoia mind peos ja kujusta soovitut reaalselt hetkes toimumas, tunneta seda tegelikkusena. Selliselt võtab sinu alateadvus selle kui uue eesmärgi vastu ja soodustab liikumist soovitu suunal. Võid astuda stseenist välja ja siis tagasi, nii praktiseerides kutsudki oma unistuse ellu. Kergendan spirituaalsete mõistmiste omastamist. Maandan vaimseid energiaid füüsilisse kehasse. Kui soovid, et kõik asjad õigeaegselt toimuksid, olen just see, kes selles appi tuleb. Suurendan sinu usku iseendasse ja Universumisse, neutraliseerides ebakindluse ja hirmud. Kõrvaldan võõrad projektsioonid ja mõttevormid sinu väljast. Juhin tähelepanu mõtete ja tegude taga olevatele tõelistele kavatsustele. Toetan Hinge ja Keha tõusuprotsesse. Tervendavalt reguleerin ainevahetust ja näitan haigusseisundite põhjuseid. Toetan ajuga seonduvaid protsesse.

Kaal: 3g

Diam.: 1cm

25,00 €

Võimendan nii positiivset kui ka negatiivset energiat. Olen hea kaitsekristall. Kaitsen igasuguse kiirguse eest. Mul on tugev tõmme deevaliste ja looduse jõudude poole. Aktiveerin visualisatsiooni ja psüühilist nägemust. Avan südame. Loon kontakti teiste maailmadega, nii sisemiste kui välimiste. Võimaldan pilguheitmist alateadvusesse ning saada sõnumeid tulevikust. Innustan riskide võtmist ja muutust. Lõhun soovimatud sidemed ja kulunud mustrid. Näitan, mis blokeerib vaimset kasvu. Õpetan vastutust võtma oma tunnete, tegude ja mõtete eest. Julgustan väljendama oma tegelikke tundeid. Tugevdan empaatiat, vähendan häbelikkust ja toetan sõprust. Tugevdan intuitsiooni ja sisekaemust. Selgindan mõistmisi rasketest asjadest arusaamisel. Kergendan sügavat emotsionaalset tervenemist. Vabastan negatiivsed ja vanad traumad, tuues need esile ning taastades võime kergendavalt hingata. Stimuleerin unenägusid.

Kaal: 2g

Diam. 1cm

27,00 €
7,50 €