+ 372 56 282 284

 

 

E-R

 

10:00 - 19:00   

 

 L

 

10:00 - 16:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Hõbedast ehted

Järjesta:

Hõbe 925

8 g

Ripatsi pikkus 6cm

Pealt lahtikäiv, lõhnapadja kasutusvõimalus

51,00 €

Hõbe 925

4g

45,00 €

Hõbe 925, 6g

Pikkus: 3,5cm

Sisendan Jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid keskonnaenergiaid, olen võimas kaitsekivi, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan - stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünust ja rahu.

52,00 €

Sisendan jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid energiaid. Olen võimas kaitsekivi, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan - stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünust ja rahu ning hea kaaslane meditatsioonis.

 

Kaal: 3g

Suurus: 16,75

45,00 €

5,27g

Hõbe 925

suurus 17,75

 

48,00 €

Annan ja tugevdan elujõudu. Avan südamekeskuse, ühendades selle juur- ja maakeskusega, joondades energiavoo. Aitan teha elu põhjaliku ülevaatuse, ühendades keha ja vaimu emotsionaalkehaga. Õpetan vaimset kasvamist kannatuste asemel läbi rõõmu ja rahulduse. Lõpetan olukorrad ja suhted rahulikult ja väärikalt. Puhastuse ja lunastuse kivina parandan tekkinud lõhed ning kutsun Sind tagasi oma tõelise eesmärgi saavutamise teele , ühendades jumalikkusega. Tuntakse mind ka enese väestamise kivina. Meenutan, et kui loovus on blokeeritud või jäänud väljendamata ei saa elu olla päriselt hea või õnnelik. Läbi enesele andestamise ja enesest hoolimise kiirednad põhjalikke muutusi, sisendades enesekindlust. Viin Sind kokku hingekaaslastega, tuues välja ka selle põhjused. Harmoniseerin ajulaineid, stabiliseerin närvisüsteemi ja toetan täielikku rakutervenemist.

 

11g

Hõbe 925

Pikkus 5cm

87,00 €

Olen elujõudu ja energiat andev kristall. Stimuleerin vastavalt vajadusele kas kirge või meelerhu.Olen hea talismani kivina, hoiatades läheneva ohu eest. Leevendan emotsionaalset ebakõla ja inspireerin ustavust ning armastust. Tugevdan, aktiveerin ja toetan ellujäämisinstinki, tuues lootust näivalt loousetutesse olukordadesse. Oman tugevamat sidet ajuripatsiga ja seeläbi stimuleerin avaramat teadlikkust. Aktiveerin teisi kristalle ja võimendan nende mõju. Teravdan taju. Aitan ületada isetekitatud alateadliku sabotaaži. Aitan vabastada kasutud või oma aja äraelanud ideed. Kõrvaldan keelud ja tabud.

Ergutan ainevahetust. Puhastan ja annan uut energiat verele, kopsudele ja südamele ning taasatn DNA.

Kaal: 3g,

Suurus: 17

47,00 €

 

Olen võimas tunnete rahustamise kivi. Tuntakse mind “uute alguste” kivina. Aitan tuua Sinu ellu uusi armastuse energiaid ning ka olemasolevas suhtes neid taasluua.Toon alateadvuses oleva teadvusesse, edendades empaatiat ja intuitsiooni. Soodustan helgeid unenägusid. Suurendan psüühilisi võimeid ja selgeltnägemist. Olen täidetud naiseliku, passiivse, vastuvõtliku energiaga. Abistan mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku küljega. Vaimselt avan meele irratsionaalsetele impulssidele, õnnelikule juhusele ja sünkroonsusele. Kuid minuga tuleb valvel olla soovmõtlemise vastuse osas, et mitte laskuda illusioonidesse. Oman võimet suurendada emotsionaalset intelligentsust, tuues kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja harmoonia Sinus eneses. 

 

 

 

Suurus 17,5

47,00 €

Olen Valguse, edu ja suurte muutuste ellukutsusja, ühendades sind universaalsete energiatega. Tõhustan visualiseerimistehnikat unistuste ellukutsumisel. Kui leiad endale vaikse koha, hoia mind peos ja kujusta soovitut reaalselt hetkes toimumas, tunneta seda tegelikkusena. Selliselt võtab sinu alateadvus selle kui uue eesmärgi vastu ja soodustab liikumist soovitu suunal. Astudes stseenist välja ja siis tagasi ehk korrates, nii praktiseerides kutsudki oma unistuse ellu. Kergendan spirituaalsete mõistmiste omastamist. Maandan vaimseid energiaid füüsilisse kehasse. Kui soovid, et kõik asjad õigeaegselt toimuksid, olen just see, kes selles appi tuleb. Suurendan sinu usku iseendasse ja Universumisse, neutraliseerides ebakindluse ja hirmud. Kõrvaldan võõrad projektsioonid ja mõttevormid sinu väljast. Juhin tähelepanu mõtete ja tegude taga olevatele tõelistele kavatsustele. Toetan Hinge ja Keha tõusuprotsesse. Tervendavalt reguleerin ainevahetust ja näitan haigusseisundite põhjuseid. Toetan ajuga seonduvaid protsesse.

Suurus 17,5

47,00 €

Olen valguse, edu ja suurte muutuste ellukutsusja, ühendades sind universaalsete energiatega. Tõhustan visualiseerimistehnikat unistuste ellukutsumisel. Kui leiad endale vaikse koha, hoia mind peos ja kujusta soovitut reaalselt hetkes toimumas, tunneta seda tegelikkusena. Selliselt võtab sinu alateadvus selle kui uue eesmärgi vastu ja soodustab liikumist soovitu suunal. Võid astuda stseenist välja ja siis tagasi, nii praktiseerides kutsudki oma unistuse ellu. Kergendan spirituaalsete mõistmiste omastamist. Maandan vaimseid energiaid füüsilisse kehasse. Kui soovid, et kõik asjad õigeaegselt toimuksid, olen just see, kes selles appi tuleb. Suurendan sinu usku iseendasse ja Universumisse, neutraliseerides ebakindluse ja hirmud. Kõrvaldan võõrad projektsioonid ja mõttevormid sinu väljast. Juhin tähelepanu mõtete ja tegude taga olevatele tõelistele kavatsustele. Toetan Hinge ja Keha tõusuprotsesse. Tervendavalt reguleerin ainevahetust ja näitan haigusseisundite põhjuseid. Toetan ajuga seonduvaid protsesse.

Kaal: 3g

Diam.: 1cm

25,00 €

Võimendan nii positiivset kui ka negatiivset energiat. Olen hea kaitsekristall. Kaitsen igasuguse kiirguse eest. Mul on tugev tõmme deevaliste ja looduse jõudude poole. Aktiveerin visualisatsiooni ja psüühilist nägemust. Avan südame. Loon kontakti teiste maailmadega, nii sisemiste kui välimiste. Võimaldan pilguheitmist alateadvusesse ning saada sõnumeid tulevikust. Innustan riskide võtmist ja muutust. Lõhun soovimatud sidemed ja kulunud mustrid. Näitan, mis blokeerib vaimset kasvu. Õpetan vastutust võtma oma tunnete, tegude ja mõtete eest. Julgustan väljendama oma tegelikke tundeid. Tugevdan empaatiat, vähendan häbelikkust ja toetan sõprust. Tugevdan intuitsiooni ja sisekaemust. Selgindan mõistmisi rasketest asjadest arusaamisel. Kergendan sügavat emotsionaalset tervenemist. Vabastan negatiivsed ja vanad traumad, tuues need esile ning taastades võime kergendavalt hingata. Stimuleerin unenägusid.

Kaal: 2g

Diam. 1cm

27,00 €

Olen hea toetaja tohutu suure vaimse või füüsilise stressi ajal, andes jõudu. Kergendan joondamist oma kõrgema väega, saades juhtnööre kõrgemalt tasandilt, sest see on seotud kõiksusega. Toetan oma saatuse peremeheks olemist. Tugevdan püsivust ja visadust. Suurendan eneseusaldust ja abistan kui peate ise-endaga nõu pidama. Füüsiliste mälestuste hoidmise omaduse tõttu olen kasulik psühhomeetrias, salvestades kandjaga juhtu sündmustest. Tunnen ära ja kõrvaldan vastuolud enda sees. Aitan targalt otsustada ja vabaneda kurbusest. Toetan karskust ja stabiilset eluviisi ning olen vaimne toonikum, leevendades hirme ja muresid. Tasakaalustan yin-yang energiaid.

Kaal: 3g

Suurus: 18,25

42,00 €

13g

Hõbe 925

Pikkus 5 cm

 

55,00 €

Hõbe 925

10g

Ripatsi pikkus 6cm

Pealt lahtikäiv, lõhnapadja kasutusvõimalus

59,00 €

Olen igavese tule kandja, - imeline elu-, rõõmu-, ilu-, kõrgenenud teadlikkuse- ja hea õnne kivi. Võimendan kirge, suurendan entusiasmi, aitan kutsuda unistusi ellu. Stimuleerin käbikeha kui intuitsiooni - /kolmanda silma visualiseerimist. Tugevdan loomupäraseid juhivõimeid - südant ja vereringet ning annan jõudu. Toetan sind iseenda juurde jäämisel. Kui taipad aga, et lükkad soovitud eesmärgi poole liikumist edasi, hoia mind käes ja luba mul sind toetada, soovitud elu suuremate eesmärkide/muutuste ellukutsumisel ja selle vastuvõtmisel, andes julgust ning meelekindlust. Suurendan entusiasmi uuesti elu alustamisel. Olen intensiivne ja stimuleeriv, seetõttu aga ei soosi und! Minuga saad endas üles leida kire ja romantilised tunded, suurendan ka  partnerite vahel armuküllaseid võnkeid. Tervendavalt eemaldan organismist mürke. Ravin verehaiguseid. Ergutan neerupealseid ja reproduktiivorganeid. 

 

 

 

 

45,00 €

Vääriskivide hulka loeti mind alles eelmise sajandi viiekümnendate aastate lõpust ja tuntakse kui muutumiste kristalli. Olen kivi, kes aitab jagu saada hirmudest, aidates toime tulla hiiglaslike muutustega, sünteesides südame- ja kroontšakrat, puhastades aurat ning erugtades tingimatut armastust. Olen kõrgemate reaalsuste kristall. Aitan jõuliselt kaasa füüsilisele ja emotsionaalsele tervenemisele, tuues Sind käesolevasse hetke, et tajuda selle täiuslikkust.Toetan teiste inimeste aktsepteerimist. Annan jõudu, elujõudu, lükates asjad liikuma, vähendades liigset stressi ja muretsemist. Lasen asjadesse rahulukumalt suhtuda. Kuna tasakaalustan kroontšakra kaudu, saame koos ületada frustratsiooni tunde, võõrandumise, kinnisideed ja sundmõtted. Teravdan taju ja taipamist. Spirituaalselt maandan vaimset mina igapäevasesse  tegelikkusesse. Oskan pöörata haigusseisundi heaoluks. Toetan silmi, pankreast, maksa ja südant. Stimuleerin võimsalt unerütme, võites unetuse ja andes rahuliku une.

Pikkus: 5cm

Kaal: 9g

 

75,00 €