+ 372 56 282 284

 

 

E-R

 

10:00 - 19:00   

 

 L

 

10:00 - 16:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Püriit

Mõõt 3,5 - 5 cm.

Tootekood: PKGL03
4,50 €
Kogus:

Püriit`i tutvustades on tema üks võimsamatest omadustest kaitsekilp soovimatutele energiatele, neutraliseerides kõikidel tasanditel saasteaineid, mille alla kuuluvad ka nakkushaigused. Võimsalt juhtides ohtu kõrvale, kaelas kantuna kaitseb energia- ja füüsilist keha. Võimas toetaja suuremate äriliste ettevõtmiste korral, edendades diplomaatiat ja aru saama, mis on mis. Toetab ruumis olles ümbritsevat ala energiaga.
Suurendab eneseusaldust ja eneseväärikust. Hea meestele, kes ...tunnevad end kõrvaletõugatuna, tugevdades usku iseendasse ja oma mehelikkusesse. Toetab frustratsiooni ja ärevuse korral. Naistel aitab jagu saada alaväärsus- ja orjatöökompleksist.
Püriit parandab ajuvereringet, toetades mälu ja meenutamist. Laiendab vaimseid võimeid, tasakaalustades loovust analüüsiga ja instinkti intuitsiooniga. Aitab melanhoolia ja sügava meeleheitega toimetulekul.
Tervendamisel tuues esile haigusseisundi põhjuse on selle mõju erakordselt kiire. Loetakse heaks abiliseks karmalise ja psühhosomaatilise haigusseisundi juurteni jõudmisel.
Parandab DNA kahjustusi, joondab meridiaane ja abistab seedehäirete korral, tugevdades seedekulglat, neutraliseerides allaneelatud mürke. Toetab luid, vereringet, kopse, tervendab veenilaiendeid, norskamist, kiiritushaigust, infektsioonide korral, bronhiiti, palavikku, põletikke ja aitab õnnetusi ligitõmbavaid inimesi.