+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Granaat / Ametüst / Peridoot / Topaas hõbesõrmus

8g

Hõbe 925

suurus 18

 

Ametüst

Sisendan Jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid energiaid, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan - stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünsust ja rahu.

Granaat

Olen võimas energiat andev- ja taastav kivi. Kaasas kantuna talismani kivina , hoiatan läheneva ohu eest.Leevendan emotsionaalset ebakõla. Stimuleerin kundalini energia tõusu. Tugevdan, aktiveerin ja toetan ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust isegi näivalt kõige lootussetumates olukordades. Oman tugevat sidet ajuripatsiga ja seeläbi stimuleerides avaramat teadlikkust. Aktiveerin teisi kristalle ja tugevdan nende mõju. Tervadan taju. Lahustan mitte toetavad vanad käitumismustrid ja ületan hõlpsasti isetekitatud alateadliku sabotaaži. Avan südame ja emotsionaalselt kõrvaldan keelud ja tabud. Puhastan verd , ergutan ainevahetust, tervendan rakukahjustusi, annan uut energiat verele, kopsudele ja südamele ning taastan DNA.

 Sinine Topaas

Olen Hingekivi, aidates Sul häälestuda enda kõrgemale olemusele. Toetan ja edendan elamist vastavalt Sinu taotlustele ja vaadetele. Hõlbustan eneseväljendust. Sinine värvus minus häälestub tõe ja tarkuse inglitele, aidates Sul näha reegleid kus oled oma tõest hälbinud. Rahustan, tervendan, ergastan ja laen. Olen kivi, kes valgustab sihte ja äratan sisemised ressursid. Puhastan Aurat. Tõhusalt toetan kunstiga tegelevaid inimesi. Tugevdan närve ja ergutan ainevahetust. Parandan silmanägemist.

 Peridoot

 Olen ülihea puhastaja; kaitsen aurat; aktiveerin päikese- ja südametšakra; aitan vabaneda minevikutaagast; kaitsen välismõjutuste eest, toetan inimese oma enda kõrgemate energiate juhatust; vabastan vanadest mustritest/vibratsioonidest, toetan kiiret edasiliikumist; leevendan armukadedust, rahutust ja vimma; tervadan meelt luues liikumise uutele teadlikkuse tasanditele; aitan võtta vastutust oma elu eest; olen kasulik nahale; toniseerin ainevahetust; taastan kudesid; sünnitusel tugevdan kokkutõmbeid javähendan valu; olen hea kivi südamele, soolestikule, kopsudele, põrnale, sapipõiele, harknäärmele.

 

 

Tootekood: TT50
55,00 €
Kogus: