+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ametüst druus

Mõõt 4,5 - 5,5 cm.

Tootekood: PKBL02
7,77 €
Kogus:

Muundades madalamad energiad vaimse ning eetermaailma kõrgemateks võngeteks ja muutes psüühilise ründe energia armastuse energiaks.
Ametüst on võimas negatiivsete energiate transformeerija. Loodusliku tasakaalustajana blokeerib geopaatilist stressi ja edendab kõrgeimaid teadvusseisundeid ning meditatsiooni.
Kasvatades vaimset teadlikkust, on tal puhastav ja tervistav vägi. Ametüst on imeline mõõdukuse kristall. Teda kanti vanasti ka purju jäämise vältimiseks. Aidates vabaneda igasugu sõltuvustest.
Ametüst stimuleerib meeli vastavalt hetke vajadusele. Ühendades põhjuse tagajärjega, soodustades uute ideede omaksvõtmist (andes olukorrast ülevaatlikuma pildi), aidates vaimselt tunda end terviklikumana. Võimas toetaja otsuste tegemisel, kaasates mõistuse, sisemise intuitsiooni ja taipamise praktikasse. Kaitseb korduvate halbade unenägude eest, rahustades ning sünteesides ja aidates närvisignaalidel läbi aju liikuda. Aitab tõlgendada unenägusid, toetades meeldejätmist ja visualiseerimisprotsessi. Hajutades raevu, viha, ärevuse ja hirmu, tugevdades emotsionaalset keskendumist. Aitab leppida kaotusega, leevendades kurbust ja leina.
Ametüst on imeline meditatsiooni ja kristallidelt ennustamise kive. Edendades jumalikku armastust , andes võime taibata selle tõelist olemust, arendades isetust ja vaimset tarkust.
Füüsiliselt tasakaalustab ainevahetus- ja endokriinsüsteemi, ergutades hormoonide tootmist.
Tugevdab immuunsüsteemi ja puhastavaid eritusorganeid. Olles suurepärane verepuhastaja, mahendab ametüst emotsionaalset, füüsilist ja psühholoogilist valu. Neutraliseerib geopaatilist stressi. Vabastades pingetest ja leevendades peavalu vähendab ametüst veel siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravides ka kõrvahaiguseid. Ametüst on kasulik seedefloorale, eemaldades parasiite, soodustades vee tagasiimendumist.
Energiatasandil ametüst tasakaalustab vaimset, füüsilist ja emotsionaalset energiakeha, viies kontakti spirituaalse kehaga. Stimuleerib kurgu- ja kroontšakrat, puhastab aura*(t), kujundades ümber negatiivse energia.
Ametüst stabiliseerib psühhiaatrilisi haigusseisundeid, kuid mitte kasutada skisofreenia ja paranoia korral.
Ametüsti on väga kasulik kanda südame ja kurgu piirkonnas. Uneprobleemide korral panna padja alla.
Kobarad ja geoodid võib panna enda lähedusse ja teravatipulisi saab kasutada ravitsemiseks, suunates tipu enda poole kui soovite energiat ligi tõmmata ja endast eemale kui soovite seda ära juhtida (valupunktidele asetatuna, suunates seda välja).
Kahetipulised helelillad kristallid viivad aju beetalainetele, ergutades ja seejärel rahustades tšakraid.
Lillad kristallõied loovad teie ümber valgust ja armastust.
Kihiline ametüst kannab aga “kolmanda silma stimulaatori” nime. Puhastab aura`(t) ja aitab selle diagnoosimisel.

Ametüst on kvartsi erim, mida leidub kristalli kujul ja teistes kivimites. Põhivärvi annavad ametüstile mangaan ja rauasuletised. Haruldasemad vormid on peaaegu mustad. Leidub ka lilla-valgetriibulisi ananassametüste ning priasoliiti, mis on roheline ametüst värviliste mineraalsuletistega.